Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dokumentární hraná mystifikace, podzemní road movie, odehrávající se pod prahem velkoměsta - v prostorách pražského metra - a také pod prahem lidských myslí. (oficiální text distributora)

Recenze (2)

woody 

všechny recenze uživatele

Vyznění je celkově slabší, než jak sliboval začátek, ale i tak se jedná o skvělý počin. Vůbec vám nedojde, že sledujete režijní debut - tak profesionálně ten film vypadá. Správně ujetá atmosféra, připomínající chvílemi až maďarské Revizory. K tomu připočtěte, že tak skvostnou roli nedostal David Vávra nikde jinde. Jakoby z Lynchových filmů vypadl. Do toho ty halucinační scény s Nedělní chvilkou poezie a Štěpánkou a Čertíkem Bertíkem... Doufám, že se mladému režisérovi Martinu Krejčímu povede natočit dlouho odkládaného Suplenta. Talent jistě má, školácké chyby nedělá a nějaké oživení by zatuchlý český rybníček potřeboval (myslím teď trojlístek děsivých debutů Plavky, Crash Road a Chyťte doktora, který v době psaní tohoto komentu přichází do kin)... ()

Braddy 

všechny recenze uživatele

Doufám,že se neseknu, ale tenhle kraťas uváděla ČT jako "Pod prahem". Je to taková hříčka odehrávající se v pražském metru, kde bloudí jeden mladík a hledá stanici Anděl. Postupně zjišťuje, že celý tento podzemní svět je vlastně řízen někým "shora". ()

Reklama

Reklama