Clay je typický teenager, který právě přišel na univerzitu a je natěšený na život plný večírků. Místo toho ale poznává, že škola není alkoholová projížďka sexuálními fantaziemi, tak jak si to dosud představoval. Je odhodlán udělat vše pro to, aby získal dívku svých snů. Rozhodne se hrát gaye, aby mohl snáze proniknout do jejího života. Tato nevinná hra jej však uvrhne do středu zájmu různých aktivistů a přináší nejednu bláznivou situaci. (oficiální text distributora)

Nathaniell

Viděl jsem tenhle film tolikrát, že míň než 5* už dát ani nemůžu... Zdejší hodnocení je podle mě úplně mimo. Tenhle film dosahuje úrovně Prciček, ovšem názory je podle mě překračuje. Hledání vlastní identity tímhle způsobem je prostě super námět. 🙏 ()

croftak

Nazvat tento film "Komedie" to chce ale opravdu velkou dávku odvahy. Naivní,hloupé, bez smyslu. Ne tak teď pravdu. Dialogy jsou dokonalé,až jsem se divil, jak tomuto snímku mohla projít nominace na oskara v kategorii nejlepší scénář. No muselo to být o chlup:) Natočené to je parádně, ani jeden dobrý záběr.Ryan Shiraki je pro mě filmové hovado, a jeho novější film Jarní prázdniny jsem ani nedokoukal, to nešlo. ()

Fritoll

No. Docela jsem se bavil, ale mám radši komedie, kde se člověk směje vtípkům. U tohohle mi lehce pohrával úsměv na tváři, ale bohužel žádný pořádný vtípek nebyl. Sandlerovka Když si Chuck bral Lerryho, kde si hraje hl. postava taky na geje byla 10x lepší. 50% ()

Phillippus odpad!

Nepozerateľná nudná chujovina. Sam Huntington je nesympatický čurák, film je len zlátaninou prvoplánových nechutností. Nuda, nuda, nuda!! ()

P@\/EL

Pouze šlušná komedie, která nevybočuje z řady dalších podobně laděných filmů, takže na ni dlouho vzpomínat nebude. Filmem se sem tam mihne nějaká ta vydařenější scénka či hláška, nicméně v určitých pasážích působí film poměrně stupidně. ()

Pythonator

Taková ta příjemná teen kokotina amerického střihu. Chlastající studentíci prahnoucí po sexu, úchylná bratrstva s prasáckými rituály, univerzální američtí dementi, každý druhý je homosexuál apod. Tohle je navíc obohacené o ujetou homozápletku a o nadpozemský půvab Marly Sokoloff, která bohužel hraje druhé housle v malé roli. Jo a John Goodman jako buzna... to se musí vidět. ()

plsek45

A další komedie z vejšky proč ne je to přece jen vděčné téma sice ztoho nikdy nevznikne žádný extra hit ale většinou to alespoň dobře pobaví .. V tohle případě jde o kluka co z počátku chce dostt do postele jednu krásnou dívku a aby se mu to povedlo musí se vydávat za gaye shodou náhod je jeho spolubydlící skrytý gay co ho miluje a na konci uvidíte nepříliš zajímavé rozuzlení kde se každý ke všemu přizná . Zkrátka uvidíte co jsou schopný chlapi udělat aby dostalý sexy hoku do postele ;) ()

JARDAHONDA

Tato univerzitní sexy komedie je sice plná vášně a překvapivě i chytrých názorů, ovšem je hodně okopírovaná ve stylu Prciček 1,2.. Osobně mi vadil fekální humor a místy neotřelé scény. Takže sorry všem nadrženým teenagerům, ale pouze ** ()

Rathe

Docela povedená komedie točící se kolem sexuální orientace okořeněná občasným opravdu dobrými vtípky. A ze začátku to byla skvělá podívaná. Ale pak se to nějak zlomilo a pomalu se to blížilo do konce. Nicméně to pořád bylo hezky strávených 90 minut. ()