poster

Válka sousedů (TV film)

 • USA

  Next Door

Komedie / Drama

USA, 1994, 95 min

Režie:

Tony Bill

Scénář:

Barney Cohen

Kamera:

Thomas Del Ruth

Producenti:

Jay Benson

Střih:

Axel Hubert

Scénografie:

Steven J. Jordan

Kostýmy:

Debra McGuire
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • dobytek
  ***

  Poklidný život dvou sousedů se změní, když si navzájem začnou dělat různý naschvály a nakonec to přeroste až v boj na život a na smrt. Film se celkem pomalu rozjíždí, ale konec nabídne relativně dramatickou podívanou. Zajímavý je, že přestože se jedná o video film, tak má docela kvalitní herecký obsazení. Jinak je to celkově průměr.(21.11.2006)

 • choze
  ****

  I v televizi může vzniknout dobrý film. Ne, nesmějte se, myslím to vážně. Tedy aspoň v té americké. Neshody se sousedy někdy zažil asi každý a jakkoli triviální se taková situace na první pohled zdá, tak ošemetná je na pohled druhý nebo dokonce na vlastní kůži. A pokud stojí na opačné straně barikády psychicky labilní jedinec se sklony k násilí, který zároveň není hloupý, pak je i nebezpečná. Divák se do toho rychle vžije a po celou dobu si klade otázku, jak by se zachoval on a film si tak užije dvojnásob. Ideální pak je, pokud si po jeho zhlédnutí o něm máte s kým promluvit, protože je zaděláno na výživnou plamennou diskusi. Ale VÁLKA SOUSEDů nabízí víc než ožehavé kontroverzní téma - má slušný scénář, nepostradá napětí i vtip a dva brilantní herce v hlavních rolích.(30.11.2007)

 • Mark1983
  ***

  Abych pravdu řekl,do komedie bych tento film jistě nezařadil,ale drama už k fllmu sedí.Viděl jsem to jen jednou v životě a měl bych zájem se na to podívat znovu.(13.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace