Má deset minut na to, aby změnil minulost, jinak se jeho budoucnost stane historií.
Profesor Stuart Conway, nespokojený zaměstnanec mamutí výzkumné společnosti, přijde o financování svého výzkumu. Naplánuje proto bankovní loupež, při níž hodlá použít svůj nejnovější vynález - stroj času, který umožní uživateli vrátit se o deset minut zpět do minulosti. Jeho zaměstnavatel však něco tuší, a tak si najme tajného detektiva Sarah Tanner. Loupež probíhá přesně podle plánu do té doby, než Stuart narazí na partu nelítostných zlodějů, kteří se rozhodli banku vyloupit v ten samý den. Nastává chaos a přístroj se dostane do rukou zlodějů. Vše navíc komplikuje Sarah, která je profesorovi v patách. Oba se ocitají tváří v tvář nezvratnému osudu ... (oficiální text distributora)

Saj odpad!

Sledováno cestou nazpátek z 45.MFFKV.Po 30 minutách sem přepnul zvuk na rádio a sledoval jen obraz. Přesto dávám s naprosto klidným svědomím odpad. ()

Phorbo

Docela štěstí , že tendle režisér natočil jenom todle. Nechtěl bych se na to dívat už nikdy víc a hlavně ne od tohoto režiséra... to zpracování je šíleně špatné... a jeste k tomu jsem to viděl s ceskym dubingem... no to snad není ani na tu 1* ()

Pc

Film s velmi vyspělou technikou a dobrým dějem, a napínavých scén, a velmi vyčůraný chytáky, a herec ,,Sean Astin který hraje vědce, ukázal hezký herecký výkon, který jsem ocenil 5ti hvězdičkami. ()

axiom

Celkem dobrá časovka, alespoň mně sedla. Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale mohu říci, že jsem se obstojně bavil. Chvílemi to možná trochu drhlo, ale moc mne to nerušilo a tak dávám čtyři. ()

tomashrabek odpad!

Už dávno som nevidel film tak preplnený trápnosťami a nelogickosťami. Na tak chabú zápletku je tá stopáž až pridlhá.. nanešťastie som to dopozeral až do konca, keďže to vcelku vtieravo hralo v autobuse, kde sa toho v noci moc veľa robiť nedalo. ()

Author

Po celkem pěknym začátku sem čekal trochu víc, bohužel jak se na scéně objevili lupiči, začalo to trochu váznout. Jednání všech bylo naprosto nepochopitelný, a od útěku z banky to začalo dost nudit. Efekty ale nebyly na špatný úrovni, proto za ně, Seana Astina a hodinky Diesel (fakt povedený product placement) dvě hvězdy. Z námětu šlo určitě s trochou námahy vydolovat víc... ()

Rannveig

Vždy mne potěší, když spomaleně letící papír předhoní spomaleně letící kulku - Asi jen úvodní sekvence filmu, (která mimochodem vybízí chuť na úžasnou podívanou,) mi zabraňuje dát odpad! Tak strašně nevyužitý film jsem už dlouho neviděl - taková škoda - je to jako příšerné zpracovávání jinak docela zajímavých nápadů ve starém Star Treku. ()

IGNI

ale jo za tři + cestovaní časem = 4. místy hodně trapné, ale natočené hodně zvléštním stylem, hudba celkem psycho, celý tak nějak JINAK natočené než ostatní filmy. ()

salamandrr

Velmi dobré téma, ale bohužel tento nízkorozpočtový snímek ho nedokázal využít. Herci neherci se snaží seč můžou,ale je vidět, že naposledy hrály ve školní verzy romea a julie...role stromů. 8) to možná přehánim, ale je to fakt slabota se super nápadem ()

artuš

Pěkný film , místy i docela zábavný. Nejlepší herecká dvojice, byli ti dva lupiči, podle toho co vtom filmu vyváděli tam byli jenom proto, aby se bylo čemu zasmát. ()

Ceberus

Nevyužitý, respektive špatně zpracovaný nápad. Nikde jsem nepostřehl vysvětlení, proč nelze cestovat v čase sice po deseti minutách, ale vícenásobně - prostě to nešlo pro potřeby příběhu. Bylo vidět, že scénář se chce co nejdříve zbavit nutnosti vše spolehlivě vědecky vysvětlit. A to nemluvím o českém dabingu, který přitom z fyzikální teorie strun (string theory) udělal "řetězcovou teorii". Padouši příliš komixově přehrávali (to se hodí jedině do pohádek typu Vodní svět), takže z nich ani nešel strach. ()

josieaddms

Sranda a napínavé zároveň. Některé komentáře tady jsou že prý "trapné" nebo "Hraničí s trapností" ale podle mě šlo o záměr trochu si utahovat z FBI, ze stříleček, gagsterů, ze Sci-fi filmů a všech těch jejich prvků. Sean Astin mě strašně bavil, je výborný herec, a jeho obličeje v danou situaci je něco u čeho se fakt nasměju. Celý to byl dost dobrý nápad plný různých vtipných a ironických prvků. Bavila jsem se. Zároveň se člověk setkal s něčím novým a osobitým. Celkem se mi tam líbili i ty filmové nedostatky a určité nedokonalosti. Já jsem spokojená. ()

Mocoft

Velmi zajímavě zpracované béčko pořád zůstane béčkem. Skvělá muzika, ale kdybych byl zhulenej, bude se mi to určitě líbit víc! Navíc M. Procházková pěkně kazila dabing hlavní postavě. ()

DJ Kritik

Tak na dobré sci-fi, ktoré bude pojednávať o cestovaní v čase si budeme musieť ešte počkať. Podobný námet, o nemožnosti vrátiť čas viac ako o niekoľko minut tu už bol, ale v celku nič zujímavé. ()

Dinsberg

Některé záběry fantastické, jiné vysloveně trapné. Karambol letadla zpomaleně a pozpátku patří k tomu lepšímu. Vinnie Jones by působil démoničtěji, pokud by tolik nepřehrával. Škoda. ()

swell

Možná slušný námět, ale natočeno špatně. Hrozně zmatečné, většinou nudné a chvílemi mi dialogy připadaly jako vystřižené z telenovely. Navíc obsahuje spoustu logických chyb... A o kameře se radši nezmiňovat... Slabé... 30% ()

Lewaso

Nebylo to tak hrozný. Astina jsem viděl v prvním „neprstenovém“ filmu a docela mu to šlo... Jenom lupiči po kObrovském metání kozelců s dodávkou vylezli poněkud zachovalejší, než by bylo záhodno... ()