poster

Deset minut života

 • USA

  Slipstream

 • Slovensko

  Desať minút života

Sci-Fi / Thriller

USA, 2005, 89 min

 • sedm.1
  *

  Špatný televizní film.Blábol a slátanina v jednom.Autoři chtěli z primitivního nápadu udělat filozofický nařez,ale povedlo se jim udělat jen z primitivního nápadu primitivní film se špatnými efekty,mizernými herci(Sean Astin už stejně jako Elijah Wood zůstane navždy hobitem,Vinnie Jones opět neopakovatelně přehrává a Ivana Milicevic je prd kočka),tupým scénářem a neuvěřitelně špatným závěrem.Skutečně mi přišlo,že děj filmaři vymýšleli přímo na place,děj jen tupě odsípá tak,aby to alespoň dávalo jakýs takýs smysl,ale celkově to nakonec nemá stejně ani hlavu ani patu.Bez spádu,bez napětí,jedna velká nuda.(20.6.2009)

 • Author
  **

  Po celkem pěknym začátku sem čekal trochu víc, bohužel jak se na scéně objevili lupiči, začalo to trochu váznout. Jednání všech bylo naprosto nepochopitelný, a od útěku z banky to začalo dost nudit. Efekty ale nebyly na špatný úrovni, proto za ně, Seana Astina a hodinky Diesel (fakt povedený product placement) dvě hvězdy. Z námětu šlo určitě s trochou námahy vydolovat víc...(19.9.2007)

 • Hrabka
  **

  Začátek byl zajímavý a naznačil, že by mohlo jít o pohodový film o cestování časem. Pak se to ale změnilo v divný akční thriller. Právě akční scény byly hodně přitažené za vlasy a taky dost divně natočené. Cestování časem je moje oblíbené téma, takže alespoň za ten nápad a za úvodní pasáž dávám ty 2 hvězdy. 40%(28.9.2010)

 • Rannveig
  *

  Vždy mne potěší, když spomaleně letící papír předhoní spomaleně letící kulku - Asi jen úvodní sekvence filmu, (která mimochodem vybízí chuť na úžasnou podívanou,) mi zabraňuje dát odpad! Tak strašně nevyužitý film jsem už dlouho neviděl - taková škoda - je to jako příšerné zpracovávání jinak docela zajímavých nápadů ve starém Star Treku.(10.3.2010)

 • martincan
  ***

  Pripadá mi to tak, ako keby režisér natočil presne to čo chcel. Absolútne béčkko. A myslím to v tom dobrom zmysle slova. Počnúc od koncepcie strihu, cez obsadenie hlavných postáv až po lacno vyzerajúce vizuálne efekty. A úmysel sa podaril. Máme tu zábavný a celkom svižný Sci-fi filmík. Rozhodne od tohto filmu nič veľké neočakávajte a nezaujate si to pozrite. Možno že budete prekvapený ....(18.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace