Vyzkoušejte si stavební kameny a kreativní bouři tohoto kyber-thrilleru, který posouvá kinematografii do překvapivých, nových dimenzí, díky doposud nevídané úrovni původního filmu a díky exluzivním úvahám těch, kteří Matrix zažili. Ponořte se hlouběji do současných skutečností, které se odvíjejí v reálném čase a do možných následků, prodírajících se nenápadně do života všude ve světě. Strhující pohled do Matrixu přináší nové rozměry, které prozradí jeho další taje a hrozby. Nové návštěva Matrixu přináší nové otázky jevu, který právě vzniká. Přiměje vás snít bleskovou rychlostí. (oficiální text distributora)

Jaroslaf

Díky tomuhle dokumentu si uvědomíte spoustu věcí. Že Keanu byl večně tak strnulý, protože byl po operaci krční páteře. Že Keanu je totální perfekcionista, Laurence Fishburne talentovaný hudebník a ze všeho nejvíc chytrý člověk, sympaťák a srandista. Že herci naprostou většinu scén dělali sami a nebyli zastupováni dabléry. A v neposlední řadě kolik pitomostí je v zajímavostech k původnímu filmu .) ()

maeb

Velmi kvalitní dokument o natáčení jednoho z nejlepších filmů poslední doby. Kdyby nic jiného, tak pohled na bratry Wachowské rozhodně za to stojí. A věřte, jsou to úžasní týpci, takřka neuvěřitelní! ()

ric

Střihy z natáčení v jednom celku. Jako fanoušek filmu si toho cením, ale některé části bych vynechal a v jiných bych toho rád viděl více. Komentář Joela Silvera mi přišel úplně zbytečný. ()

*Neworder*

Filmy o filmoch mám velmi rád. Rád sa pozerám za kameru a tento dokument splnil moje očakávania na 100 percent. Bolo tam všetko od cvičenia bojových umeni až po čarovanie so zeleným plátnom. Som sa čumel čo všetko bolo akože naozaj a čo všetko len filmové triky. Takto má vyzerať film o filme. ()

KeanuTheBest

Bezkonkurenční dokument o bezkonkurenčním filmu. Až tady se člověk dozví, jaká to musela být makačka to celé natočit a pro herce někdy zvládnout ty fyzicky náročné scény! A hlavně taky co filmu museli obětovat....kus života. Rozhodně doporučuji shlédnout, protože až tady si to člověk uvědomí, že čtyřka Reeves, Moss, Weaving a Fishburne jsou prostě borci. ()