Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arlis Sweeney (Dennis Quaid) vede tak prostý a neměnný život, jako jsou jeho rodné pláně západního Texasu. Obchoduje s výherními automaty, putuje od města k městu, od jedné milenky ke druhé. Kay Daviesová (Meg Ryan) je na cestě také jako doma. Utíká z nevydařeného manželství. Netuší sice kam, ale jedno ví jistě - kdekoli je to pro ni lepší než tam, kde byla doposud. Osud svede oba dohromady a dá jim šanci na budoucnost, dokud postava z minulosti - Arlisův otec Roy (James Caan) - neprobudí vzpomínky hluboké a temné jako hrob: rodinou historii psanou krví. (Cinemax)

(více)

Recenze (19)

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Zvolna plynoucí příběh chlapíka plnícího podél dálnice automaty. Jeho minulost není zrovna čistá, s tatíkem vykrádali domy a jednou jeho tatík vystřílel celou rodinu, by zametl stopy. Třicet let uplynulo a na scéně se otec znovu objeví, stejně jako holčička-kojenec z toho domu, nyní mladá žena, která přežila, nic neví, ale představuje hrozbu. A všichni se navzájem potkají. Vcelku nezajíímavý příběh, už tu x-krát byl, snad jen mladá Meg Ryan a Gwyneth Paltrow zpestřují pomalé tempo. Quaid hraje toporně introverta, není to jeho parketa. Na pomalé nedělní odpoledne...60% ()

mm13 

všechny recenze uživatele

Zápletka, akokoľvek za vlasy pritiahnutá, neprekáža, ak je šikovne podaná. Vo Flesh And Bone nie je jediný moment, ktorý by vytŕčal či nebodaj rušil, divák akceptuje podávané a užíva si túto "rodinnú" drámu s náznakmi thrilleru naplno. Škoda, že Steve Kloves toho netočí viac, má správny a sympatický prístup, je cítiť, že slúži príbehu, nie svojmu egu. Takých tvorcov veľa niet. A nikdy ich nebude dosť. ()

Reklama

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Minulost si člověka najde, i když zde nečekaně a v ten nejnepravděpodobnější okamžik. Úvodních deset minut ale k tomuto faktu směřuje, takže divák tak nějak odhadne, co se nejspíš bude odehrávat dále. Místy docela předvídatelnému dramatu to však na kráse nic neubírá, a to hlavně díky bezchybně hrající sestavě. James Caan je ďábelštější než sám ďábel, Meg Ryan i Gwyneth Paltrow ukazují i svou druhou stránku hereckého rejstříku (nejen romantickými komediemi se dá vydělat na slušně živobytí), ale kdo jednoznačně boduje a zvedá film z nadprůměru na pět hvězd (nic proti, ale 61% rozhodně neodpovídá výsledku, na této rovnici je něco špatně) je Dennis Quaid v jedné ze svých nejlepších rolí. Je to on, kdo dělá z filmu lidštější a osobitější podívanou. Hudba Thomase Newmana už pak jen zažene všechny pochybnosti o maximálním hodnocení. ()

Gazela2 

všechny recenze uživatele

Neveselý film. Po čtvrthodině jsem dostala chuť se přestat dívat, ale napínavý děj to nedovolil. Lítost se střídala se vztekem a celou dobu jsem si říkala, že mám moc velký štěstí, že tohle nemusím prožívat. Moje oblíbená Gwyneth Paltrow je tu pro změnu v záporné roli a zvládla ji naprosto přesvědčivě. ()

burton 

všechny recenze uživatele

áááááá....... jakože je to skvělé drama, dovedené do nečekaného konce a že atmosféra je jak sálavé srpnové poledneeee? Jo. Tak nějak.. Denis Quaid - všimli jste si? se zde usměje možná jednou a i to se vám zdá, jestli se vám to jen nezdálo. Stojí za to tenhle film vidět. Nečekejte nějakou zběsilou jízdu, Jak jsem řekla: sálavé poledne, líné, pořád čekáte tu bouřku. Přijde. Nebojte. Ale nijak se neochladí a vám se neuleví.....budete si namlouvat, spoustu věcí a nakonec si to pustíte znova, jestli jste náhodou něco v tom líném vedru neprošvihli. Ne, neprošvihli. Je to tak! ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Film je venovaný producentovi Markovi Rosenbergovi, ktorý vo veku 44 rokov zomrel počas natáčanie na infarkt. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama