poster

David Holzman's Diary

Drama / Komedie

USA, 1967, 74 min

Režie:

Jim McBride

Scénář:

Jim McBride

Producenti:

Jim McBride

Střih:

Jim McBride
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Bubble74
  ****

  Souhlasím s názorem, že deník Felixe Holzmanna by nabídl většině národa nevyčerpatelný zdroj zábavy. U mě osobně by bezpochybně hrozilo i rozsáhlé poškození bránice. V případě deníku jmenovce Davida se davový jásot očekávat nedá. Avšak nadšenci, kterým nedoceněný dokumentární styl cinéma vérité není proti srsti, a jež jsou nakloněni nezávislé a experimentální filmařině si užijí i bez efektů a jiných technických vymožeností digitální éry vskutku ojedinělý pohled na zobrazení pseudoskutečnosti.(18.12.2012)

 • Revanx

  Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(14.2.2009)

 • kaylin
  ***

  Ocením snímek za to, jak si hraje realitou a jak ukazuje, co je vlastně film a jaká je jeho realita, nebo pseudorealita. Celé je to vlastně jedná velká hra, skutečnost se smývá a není jasné, co je pravda, a co je jen film, když s i uvědomíte, že okem kamery není nic pravda, všechno je vlastní, osobitý svět. Jen to podání je prostě nudné.(27.6.2015)

 • corpsy
  *

  Nemôžem tvrdiť, že som až príliš zahltený komerčnou kinematografiou z každej jej etapy a doby a mám rád aj snímky, ktoré sa proste vymykajú mainstreamu a ponúkajú opačnú stranu sféru. Sledovať toto, ale bolo bolestivé.(10.2.2019)

 • Mr. Sandman

  Ke shlédnutí na Youtube(3.3.2011)

 • JimiH
  *

  Záměr dobrý, ale myslím si, že ve výsledku zbytečně natahovaný a neukoukatelný.(9.10.2014)