Srpnový underground

(festivalový název)
  • USA August Underground

Hlavný hrdina v podaní režiséra má rád aj so svojím kamarátom pekne nechutné zábavky. Radi týrajú, znásilňujú a ponižujú svoje obete zamknuté u nich v pivnici. K tomu si to všetko natáčajú na kameru.
Uvidíme aj prepadnutie obchodu, no nepôjde im o peniaze, ale o úchylnú zábavu na dvoch zákazníkoch. (Hunter2222)

bolan odpad!

Pokud si něco skutečně zaslouží právoplatnej odpad!, pak je to rozhodně tahle ubohost. Nějaký pitomci s handkou si točí kraviny ve stylu „FAKE SNUFF“ a hihňaj se tomu. Trapný video z dovolený v Bibione má větší výpovědní hodnotu než tohle. Mohlo by se líbit: Aftermath a Murder-Set-Pieces ()

Socom

Svinstvo najhrubšieho zrna, na ktoré je ťažké sa pozerať. Nemá to nič do filmu,je to amatérsky výcuc z hlavy nejakého chorého kreténa,ktorý sa nemal ako prezentovať. Dvakrát by som nepovedal, že by nebol schopný tú nahrávku premeniť na realitu. Je to skutočný extrém, pre slabé žalúdky a povahy nedoporučujem. ()

triberpaddy odpad!

Tohle neni klasickej špatně natočenej filmovej odpad, to je zkrátka magořina, která nikdy neměla vyjít na povrch. Pro běžně smýšlejícího, sebevíc extrémněji "exploitationovsky" zaměřeného člověka to fakt není možné shlédnout celé. ()

Rathalos odpad!

Dalsia amaterska sracka na svete,tentokrat dvom magorom robi dobre tyrat fyzicky i psychicky ludi,obraz je uplne na ho*no,cize viac-menej ani nic dokopy nevidiet,jasny odpad...:-) ()

Martin00x odpad!

To ste všichni takový úchylové, že tomu dáváte tři hvězdy ?! To ste asi nějací psychopati, NE ?!!! Taková nesmyslná brutalita a vám se to líbí ?! To snad ne ?! ()

Tormentor665

Chválím nastavení zrcadla společnosti klidně tím nejbrutálnějším způsobem. Když to má obsah, odpustím uměleckou nekvalitu. Co mám ale chválit tady? Že jsou Američané nejprimitivnějším národem na světě? Za tak upřímnou sebekritiku si jednu hvězdičku zaslouží:-) ()

DonBraso

Musel jsem dát aspoň dvě hvězdy,,Tak za prvé,že tohle vůbec vyšlo,Za druhé to žádný svinsto není.Prvních 10 minut a je celý film v tahu i s tím koláčem(exkrementy) a uříznutou nohou.Frajer co je tlustej,užívá si,kamera home a všechno je v klidu,ale přijde mi,že jsem viděl lepší nechuťárny ()

muti

nizke hodnotenie koli zlemu obrazu (mozno som mal zlu verziu), na fullscreen to bolo uplne nepozeratelne. uvodne sceny v dome stale rovnake a ked sa dej presunul mimo domu tak to bolo ale uplne doslova o nicom. vlastne ani ziadne gradovanie alebo dej nehrozia. film sa nielenze nikam neposuva, ale ide len z kopca dolu. tej zene som neuveril ani chvilku. ()

Valenta28

Naprosto vyvedený snuff smíchaný s gore. Nádhera. Film je hezky odlehčený, dá se na něj koukat se sklenkou dobrého pití a sušenkami, + si k tomu zapálit cigárko. Zkrátka dobrý objev. Fanouškům gore a nadšencům pro odpočinkové horory vřele doporučuji. ()

Snakefinger

Špatné světlo a chvějící se ruka kameramana dodávají filmu jistou dávku autentičnosti, ale ukažte mi někoho, kdo se podívá na všechny tři filmy z produkce August Underground. Zabíjení, mučení, souložení, zvracení, kálení, znovu a znovu jenom v jiném pořadí. Mám všechny díly produkce (dokonce i s podpisy hlavních protagonistů) ale ještě jsem je ani neviděl. Na téma snuff existují hodnotněujší (pokud to tak lze nazvat) a jistě o notnou dávku zvrácenější snímky.... ()