Netherworld

David Bryan

Scénografie:

Billy Jett

• ricci.s

Nebolo to síce úplne nepozerateľné, ale od Full Moonu som zvyknutý na snímky trochu iného razenia, a nie na romantické báchorky. Nápad nakrútiť horor o mladíkovi, ktorý sa snaží priviesť svojho mŕtveho otca späť k životu za pomoci bosoráckej šéfky bordelčeku nevyšiel - pretože aj keď táto slečinka bola krásna, erotiky bolo napokon dosť málo a v celom filme sa objavia dokopy asi len dve gorescénky. Postavy boli vybraté dobre, ale celé je to také nemastné, neslané, spomalené, tak akurát na zaspatie. Škoda, úvod vyzeral naozaj nádejne.(26.7.2012)

• corpsy

Načo sa zbytočne rozpisovať. Pojmem to ako varovanie. Rozhodne sa tomuto snímku vyhnite, teda pokiaľ sa nechcete unudiť k smrti. Úvod sľuboval čo to mysteriózny horor okorenený erotikou, ale bol to len sľub. Skutek utek. To najlepšie sa objaví až po titulkách v posledných asi cca 15 sekundách, takže dopozerať až dokonca. Ak to ovšem vydržíte.(1.9.2011)