poster

Modré tornádo

 • Česko

  Mise k jiné straně času

 • Itálie

  Blue Tornado

Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

Itálie, 1991, 87 min

Režie:

Antonio Bido

Producenti:

Giovanni Di Clemente

Kostýmy:

Ezio Altieri
(další profese)
 • majo25
  **

  Angloamerickí herci bohužiaľ nevynahradia slabé spracovanie. Je síce fajn, že tvorcovia sa nehrajú na nič veľké, ale zvolená téma by si to vyžadovala. Bez lepších špeciálnych efektov a solídnejšej akcie to bohužiaľ nejde. Odbabraný záver ani nespomínam. A tak okrem pekných záberov na rýchloletiace Tornáda sa divák nemá na čo pozerať.(4.5.2015)

 • Niktorius
  odpad!

  Velice slabý a extrémně nudný film o pilotech populárních bitevníků Tornado, kteří se středtou s časovou anomálií. Nudil jsem se a klepal si na čelo už v sedmi letech, kdy jsem to viděl poprvé.(13.11.2007)

 • 5150
  *

  Méně známý mysteriózní snímek, u kterého zle pochválit snad jen účast půvabné Patsy Kensit ve vedlejší roli a jednu hezkou romantickou písničku ("Keep On Living" od B 4 Ever). Jinak co se týká akce, speciálních efektů a vůbec zpracování docela dobré zápletky, tak to za moc nestojí..)) Hodnocení 1,5*.(11.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace