poster

Nepotrestaná vražda (TV film)

 • USA

  Murder Without Conviction

Mysteriózní

USA, 2004, 120 min

Režie:

Kevin Connor

Kamera:

Dane Peterson

Hudba:

Roger Bellon

Střih:

Jan Popiden

Scénografie:

Eric Weiler

Kostýmy:

Carlie Tracey
(další profese)
 • draggo
  **

  Škoda. Z námětu by se dala vykřesat velice slušná kriminálka, ale ve výsledku jde o podprůměrnou záležitost, která se hodí možná tak k tomu, abyste u toho žehlili, ale rozhodně ne, pokud chcete kvalitní filmový zážitek. Příběh je vyloženě hloupý a nedokáže využít potenciálu dvou retardovaných bratrů (mimo jiné jeden z kladů filmu, byli zahraní velice dobře), a zůstává na úrovni epizody jednoduchého televizního krimiseriálu. Logika během natáčení odjela nejspíš někam na dovolenou k móři, což se projeví hlavně v závěru, který působí strašně vykonstruovaně. Hlavní hrdinka není nijak extra sympatická, ta herečka moc hrát neumí a ani ta postava není nijak zvlášť zajímavá. Nedá se ale říct, že bych se nudil, dá se to dokoukat bez větších obtíží, ale pokud můžete, šáhněte po něčem kvalitnějším. /viděno v TV: 40% a 2*/(1.8.2011)

 • Nut
  ***

  tak asi takhle, natočený je to uboze, hudba totálně nesedí se scénami a herečka v hlavní roli zná asi jen jeden výraz obličeje. Filmově nenáročná podívaná, jejímž kladem je především neotřelý scénář a herecké ztvárnění mentálně retardovaných dvojčat, ten herec je zahrál fakt dobře, si myslim.(21.2.2009)

 • Terva
  *

  Sice detektivka ale mysterie tam moc není. Strašně zjednodušené.(15.6.2011)

 • MiaMoonlight
  *

  Další nesnesitelné "drama". Já bych ráda jinak, ale nemůžu, myslím, že bych pak výčitkami neusla. (Mysteriózní??!)(23.7.2011)

 • Natabar
  **

  Ač mám detektivky bytostně rád, tohle je ubohé, rozplizlé, něco mezi rádoby vyšetřováním a červenou knihovnou...(17.12.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace