Svatební víkend

Svadobný víkend

Radovánky vo Vegas

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 90 min

Naprosto klasická předloha, ale já jsem se náhodou dobře bavil...neni to tak ulítlý jako například American Wedding a přitom to utíká hezky rychle a ani neni čas se nudit. K tomu potěšily osvědčený hitovky od Bachman Turner Overdrive, Joan Jett a dalších. Jak už zmiňovali ostatní James Van Der Beek byl docela dobrej nápad, zeačátku jsem ho nemohl ani poznat. Kdo by to byl řekl, že vousy, pár náramků a klobouk udělají z Dawsona takovýho drsňáka :)(22.7.2010)

• dopita

Z počátku se film tváří jako komedie. Ovšem komedie, která za moc nestojí. Pak (po propařené noci) se z toho najednou stává drama, ovšem drama který je o hovně. Bídní herci nemaj v pazourách slabýho režíséra co hrát a tak se jen potácejí od ničeho k ničemu - to je prostě průšvih. Kladem jsou oči Meny Suvariové, které ale devalvuje svým nulovým výstřihem - nicméně já oči upřednostňuju.(1.8.2011)

U tohoto filmu si člověk může celkem příjemně odpočinout. Není ničím zvláštní, snad jen svojí nenuceností a tím, kolik v něm hraje mladých nadějných herců o kterých do budoucna jistě ještě něco uslyšíme. Vidět J.Van Der Beeka jako kovboje je opravdu zábavné.... :-D Filmová linie je celkem předvídatelná, ale je tam pár vtipných okamžiků a osobně se mi líbilo rozdílné trávení "poslední svobodné" noci ve stylu Famale and Male představě. Je to legrační zvyk a musím vypátrat, jestli jeho kořeny jsou z USA či nikoliv.(12.2.2009)

• sona123

Kam jste dali oči a hlavu? Co vytáhlo hodnocení až na 66%??? Pár pohledných lidí? A jinak mne teda vůbec nic nenapadá...ale ti by se našli v BH 90210. Bylo to nudné, vůbec ne vtipné, v ničem nové, často velmi trapné a celkově velmi zbytečné. Než toto, to se raději jděte třeba projít, nebo si užijte jakkoliv jinak a rozhodně lépe.(21.12.2009)

Já se teda bavila slušně a ke konci mi bylo i docela líto, že už je po všem. Jinak nevím, co se komu nezdálo na tom, že film je z první poloviny víc komedie a z té druhé, poflámové, víc drama. Ač mně osobně nijak zvlášť v průběhu filmu změna atmosféry do oka netrkla a přišlo mi, že se celých osmdesát minut odehrává na celkem pohodové vlně, z vlastního rozmařilého života jsem i celkem zvyklá na to, že zatímco mé oslavy bývají hotové komedie, ty dny po nich bývají naopak dosti pochmurné, jak tělesně tak psychicky. 70%(21.5.2013)