Mladú gangsterku prepustia z väzenia, kam sa dostala za vreckové krádeže a pobodanie nožom, ktoré vzala na seba. Vracia sa späť domov k svojej rodine - otcovi a malému bratovi.
Otec s dcérou nevychádza a vôbec nie je nadšený z jej návratu. Ona mu nevie odpustiť, že sa v minulosti spíjal a bil mamu. Pod návalom problémov si otec a dcéra začnú pomaly hľadať k sebe cestu a zisťujú, akú silu má rodina. (badygorila)

haffen

Kurnik, ako to tí Kórejci robia, že točia tak sakramentsky dobré filmy? Toto je môj už druhý film s očarujúcou Soo Ae a opäť to zvládla na jednotku s hviezdičkou. Jej výkon vo vezení ktorý predviedla vo filme Once in a Summer aj tak už asi nikdy neprekoná. Nevadí... Veľmi príjemný komorný gangsterský film s ako už vždy vynikajúcim koncom. Nemám čo viac dodať. U mňa je to za plných 5* (87%). ()

JohnyTrava

Ach, drámička podľa môjho gusta. Hoci koniec predvídateľný a očakávateľný, stále sa snaží udržať si nejaké to čo ak? Ale inak sa na nič nehrá, nič extra prehipované. Dokonca ani tá konečná "vydieračka" nebola až tak prehnaná, ako je na Kórejcov typické. Myslím, že je škoda sa viac rozpisovať treba to jednoducho vidieť, potom človek pochopí. Opäť jedna z kórejských fajnoviek. ()

RigorMortis

Krásny film o pomaly sa meniacom vzťahu otca a dcéry, Nevtieravý, no pritom intenzívny film, ktorý si ma veľmi rýchlo získal. Bod za herecké výkony hlavných hrdinov. ()

Magi90

Lidské, rodinné drama o křehkém vztahu mezi otcem a dcerou.. Perfektně natočeno, jen mi nesedl ten závěr filmu.. Dávám silné 4 :) ()