Žraloci

• Česko Žraloci útočí (více)

V oblasti Bermudského trojúhelníku dojde ke střetu vesmírného tělesa s velkým bílým žralokem. Plovoucí podmořská vědecká laboratoř, vedená Mikem (Corin Nemec) a jeho ženou Lindou (Vanessa Angel), se ocitne v ohrožení a musí bojovat o život se zuřivým žralokem. (oficiální text distributora)

Jan.S.Harold

Je pravda, že mezi špatnými filmy jsem viděl vydatnější kousky, ale bod dám za nekonečné natahování, bod za asi 7x výskyt Deus ex machina, když už nebylo v příběhu jak zápletku vyřešit (neřikám, že autor scénáře byl úplnej vůl, ale...) a bod za nostalgii, neboť mi to do jisté míry připomnělo Inseminoid :)))) ()

Smok odpad!

Už prvá veta z oficiálneho textu distribútora v obsahu filmu dáva človeku tušiť, o akú "kvalitku" sa bude jednať. Ja hovado som si nedal povedať a film aj napriek tomu odsledoval. Chyba. Vôbec nič by sa nebolo udialo, keby filmári nechali žralokov na pokoji ihneď po roku 1975 po natočení Čeľustí. Všetky žraločie filmy, ktoré som videl po tomto roku sú už len mlátenie prázdnej slamy. ()

Xeelee

Totální neumětelství a nesmyslný hlášky průměrně topornejch herců ve filmu, kterej moc nedává smysl, je docela zábavný a na Žraloky se dá v klidu koukat, ale rozhodně nejde o nic z ranku zábavnejch bad movies, který vás budou bavit. Tohle za chvilku vyšumí. Nejvíc mě dostala ta závěrečná vykrádačka Vetřelce (mimozemšťani) a Star Treku (loď) :-D Opravdu se to tam muselo nějak vecpat? BTW tak mě napadlo, že by někdo moh natočit film, kde žralok sežere úplně všechny herce, kteří se objevií před kamerou :-) ()

Nick Tow

Pri "filmoch" tohto typu spravidla hodnotenie ovplyvňujú dva faktory. Buď vás ich béčkovosť nadchne nejakým /častokrát nechceným/ pulpovým kúzlom či dychvyrážajúcou demenciou natoľko, že sypete hviezdičky v záchvate radosti... Alebo ide o béčko, ktoré sa iba zúfalo tvári na čosi viac, než je a na čo má - a vtedy zostáva iba hrobárska lopata a pekne hlboký hrob. Žraloci si vypýtalli moju pozornosť už pri prvom pohľade na "žaketku" DVD, kde mi do očí udrel preklep (!) v slogane. Veľa som si sľuboval aj od americko-bulharskej koprodukcie a od trojčlenky "Bermudský trojuholník - vraždiaci žraloci - emzáci". Sklamal som sa. Na Žralokoch je síce zlé úplne všetko, ale nič z toho netrčí natoľko, aby som tomu venoval láskyplnú pozornosť, s akou si matka pritúli na hruď svoje makrocefalitické dieťa. Vlastne som to chcel spláchnuť do odpadu, ale jednu hviezdičku dať predsa len musím: ze jednu jedinú scénu, kde "votrelecom" a "predátorom" šmrncnutí emzáci predvedú pod vodou začudovanú pantomimickú etudu /scénku nájdete na fotke v galérii, nemusíte kvôli tomu pretrpieť celý film/ . ()

SOLOM.

Tak tohle je céčko jak vyšité. Všechno je tady špatně. Záběry na žraloky vypůjčené z dokumentů, nelogické scény, nad kterými asi vrtěli hlavou i samotní herci, kteří se ani nesnažili hrát. Jediný komu se to asi líbilo byl sám režisér, protože já osobně bych se styděl vypustit něco takového do světa. Nejtrapnější byl asi úplný závěr s tím světlem a neustále se opakující scény pod vodou. Snad nejhorší film který jsem viděl se žralokama. ()