Vítězství (TV film)

Česko, 2005, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Jako na český film ze součanosti o podsvětí, prostituci a diamantech se na to dívat nedá, trošku vás zaujmou vztahy mezi hlavními představiteli, Jan Novotný to zvládá docela dobře, jen kdyby Ivanna Illyenková nebyla tak toporná. Když se všechno nakonec více rozjede, je konec...(11.4.2005)

• Slarque

Stejně jako mě Viktor Polesný nudil v kině Milenci a vrahy, nudil i v TV tímhle filmem (čí je to tedy vlastně vítězství?). Nevím, co zbylo ve scénáři z Josepha Conrada, protože příběh je přenesený do naší současnosti. Žánrově to možná měl být pokus o thriller, ale zajímavých bylo zhruba posledních deset minut.(10.4.2005)

• Fifer

Obávám se, že chyba byla už ve scénáři. Námět je to zajímavý, ale ani scénárista, ani režisér nedokáží věrohodně ztvárnit život mafiánů. Na mafiánské filmy tu jsou zkrátka jiní tvůrci a tohle se příliš nepovedlo. Tu a tam se nějaká scéna povede, aby byla v zápěti shozena neprosto nevěrohodnými dialogy či prkenným herectvím.(21.11.2013)

Pokud Vítězství hodnotím jako televizní film, pak musím říct "nebylo to špatné". Místy laciné, místy trochu díry v ději, ale narozdíl filmu "Milenci a vrazi" má tento snímek alespoň hlavu a patu.(11.4.2005)