Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

james11

Možná měl Nolan místo 3 minut natočit 5 minut a lépe uvést do děje a navodit atmosféru. Nápad ale zajímavý. ()

FireBlader

Zajímavý první počin skvělého režiséra, který ještě nestihl natočit slabý film. I když s jedním se téhle kategorii přiblížil... ()

Tomulka

Již v tomto filmu (filmečku) prokázal Christopher Nolan, že umí napsat film a natočit film, který zasáhne více než jen oči. Jak je vidět tři minuty a zřejmně i velmi malý rozpočet stačí k vyjádření hluboké myšlenky, režisérskému a scénáristickému umělci Ch.N. ()

prectemys

Christopher má výborné nápady a vyjadřovací schopnosti, a to se odráží i v jeho filmech. I tento jeho první film mohl tehdy ukazovat, že z Nolana něco bude. ()

Clovecice

Mým největším nepřítelem jsem já a já jsem nevětším nepřítelem sám sebe. Přesně tohle pochopíte za necelé tři minuty. ()

Mzetko

Jak je vidět, Christopheru Nolanovi stačí 3 minuty, aby diváka překvapil nečekanou pointou. Opravdu Pan Režisér, to bez debat. ()

burg

Geniální kraťas o strachu z nás samotných a o tom, jaké následky to může vyvolat. Nolan je prostě fenomén! ()