Naesarang ssagaji

• Jižní Korea 내 사랑 싸가지 (více)

Mladá dívka Ha-yeong se rozejde se svým přítelem na 100 výročí trvání jejich lásky. Což asi nikoho nepotěší. Tak jde naštvaná a zmatená domů. Když náhodou kopne do prázdné plechovky trefí do hlavy muže v luxusním autě, který nabourá do stěny a poškrábe si lak. Jelikož je studentka a nemá na opravu auta, mladý muž Hyeong-jun sepíše smlouvu, že bude pro něho otrokem po 100 dní, čímž zaplatí škodu. Jenže ze začátku, si chlapec užívá a v obou se začnou rodit city, který vyústí v pravou lásku. (BUD-SFIS)

Al44...

Korejská crazy-teenage-romantická komedie s velmi jednoduchým dějem. Stává se to již v těchto filmech docela pravidlem - hlavní hrdinka je drsná, mladá dívka, která se náhodou potká se starším arogantním, egoistickým klukem. Kupodivu se dají dohromady a přes různou eskapádu všemožných komediálních scének spolu prokráčejí až ke šťastnému happy endu. Film obsahuje kromě pár mírně úsměvných momentů, také několik nechutných a dle mého úplně zbytečných scén. ()

Moiraine

Tak tohle bylo zklamání. Scéna v hospodě bylo to nejnechutnější, co jsem kdy v (nejen) romantickém filmu viděla. Ta jedna je alespoň za pokus o vtip a za to, že jsem to byla schopná dokoukat. Ale od odpadu to je jen malý krůček. ()

Sykon

Na tento film jsem poměrně často narazil při prohlížení různých top oblíbených filmů na netu. Po shlédnutí se tak trochu divím proč. U mě se rozhodně zařadil jen do topky nejnechutnějších filmů, hlavně scénou s mísou. I když bych se přes to ale dokázal přenést, tak ten film nemá na víc než průměrné ohodnocení. ()

Rediik

Střeštěná romantická komedie, která má spoustu nechutných scén, ze kterých je vám na blití. Ale když vypustím ty nechutné scény a celkem ujetý a přeplácaný konec, tak ten zbytek mě dobře bavil. Znuděný Hyeong-jun si vymyslí dobrou zábavu na 100 dní, ale asi netušil, co z toho vzejde. Jasně, děj je celkem prostý, ale aspoň u toho člověk nemusí moc přemýšlet a zasměje se. 6.5/10 ()

Soupalka

Tentokrát opravdu nenáročná korejská zábava, která časem poněkud vyčichne. Zase tak moc to ale nevadí a film se dá dokoukat. 3* za některé opravdu skvělé a neokoukané scénky jako třeba příprava skoku na gumě, výborného učitele dívčí třídy a zdařilý pokus o zobrazení toho, co se možná asi opravdu honí v hlavě puberťáků. ()

Koreangirl

Tak tady jsem se smála jak šílená. Už jen začátek filmu byl vtipný. Pokud jde o průběh, tak jsem já samotná měla kolikrát chuť hodit po televizi cokoliv ve svém dosahu, jen abych ublížila hlavní mužské postavě. A nakonec jsem s napětím očekávala, až se ti dva dají konečně a navždy dohromady. Rozhodně doporučuju a nejen lidem, kteří jsou ujetí na korejské filmy. ()

Ladunkaaa

Těch nechuťáren tam bylo dost.. občas se mi i obracel žaludek, ale na druhou stranu sem se hodně nasmála. Ne každý si tomu přijde na "chuť :D. Ale příběh byl fajn. Ha Ji-won role sedla a Kim Jae-won... mě osobně moc nesedl. Každopádně 3 hvězdy jsou za humor, příběh a Ha Ji-won. Co mě zklamalo tak byl konec.. ten byl nevyzrálej a trapnej... fanouškům se omlouvám :) ()

vett

Po prvních asi deseti minutách jsem si říkala, že jestli to je parodie na romantické komedie tak fajn (obtloustlý Kim Jae Won vylézající z bazénu v přilehlých plavečkách a okolo něj omdlévající ženy oslněné jeho krásou? To se přece ani nedá brát vážně), ale po dalších asi deseti minutách jsem pochopila, že oni to opravdu vážně myslí a zatmělo se mi před očima. Bylo to plytké, zbytečné a ano taky nechutné (chcete zhubnout? Pak si stejně jako já pusťte tenhle film k obědu a já vám garantuju, že se vám zvedne kýbl a přejde vás chuť na cokoli, tedy až na chuť tohle dílko vypnout a já radím této touze se nebránit). Původně jsem dala hvězdy dvě, ale můj vlastní komentář mě přesvědčil, že jedna je víc než dost. ()

sara93

Je to typický příběh, který už jsme několikrát viděli a přesto na poměry Korejských filmů je to jeden z těch lepších. Přiznejme si, že filmy Korejcům moc nejdou, tak jako seriály. Romantická komedie u které se zasmějete a nemusíte u toho moc přemýšlet. Atmosféra si drží svou veselou náladu po celou dobu a nespadá do vážných situací a za to jsem ráda. ()