poster

Město slávy

 • USA

  Tinseltown

 • Slovensko

  Mesto slávy

Komedie

USA, 1997, 85 min

Režie:

Tony Spiridakis

Kamera:

Scott Henriksen

Hudba:

Kim Bullard

Scénografie:

Rusty Smith
(další profese)
 • freddy
  ***

  Typicky průměrná komedie, která dokáže chvíli nudit, stejně jako v další chvíli zaujmout. Celkově je to však hodně nedomyšlené a film může občas působit tak trochu jako výsměch. Ale když na ten děj přistoupíte, tak to zase tak hrozné není a dá se to skousnout, aniž bych se nějak výrazněji nudil. Celkově je však celý nápad velice chabý. Je to film o dvou kamarádech, z nichž jeden je scénárista a rád by zrealizoval svůj scénář. Zároveň však v této době řádí ve městě kostýmový vrah, který stříká do těl obětí stříkačkou přípravek na mytí oken a pak je udusí. A ti dva kamarádi na něj možná právě narazili. A určitě najdou mnoho zájemců, kteří za životní příběh kostýmového vraha dají mnoho peněz. Prostě taková kravina, kterou nelze brát vážně. Občas jsem se i zasmál, to nepopírám, ale mnohem více času jsem strávil ptaním sám sebe, jestli tohle tvůrci mysleli opravdu vážně. Ne, že by ten film byl nějak extra špatný, spíše byl k neuvěření po dějové stránce. Naštěstí alespoň herci jsou sympatičtí a konkrétně takový Ron Perlman to celé zachraňuje. Takže já tento film ve svých očích vidím jako takovou průměrnou blbinku, která když se nebere vážně, tak možná i trochu pobaví a nudit bude jen minimálně. Za sebe uděluji tři hvězdičky.(21.12.2008)

 • lennyd
  *

  Max a Tiger by rádi dobyli Hollywood, ale k tomu jim chybí nějaký dobrý scénář - to jim alespoň řekne jejich producent - buď najdou něco aktuálního, nebo končí. Oběma přijde jako dobrý nápad napsat příběh o vrahovi, který v té době řádí ve městě - hlavně díky tomu, že mají pocit, že vrahem by mohl být jejich spolubydlící Cliff (Ron Perlman). Ale ta pravá taškařice nastává, když se na scéně objevuje pravý vrah ... O filmu asi nejvíce vypoví to, že nyní, cca dvě hodiny po tom, co jsem jej shlédl, nemám tušení o čem to vlastně bylo. Rozhodně nečekejte žádnou velkou zábavu nebo záplavy smíchu, spíš jen zabití hodky a půl volného času...(28.3.2009)

 • Master19
  *

  Co s komedií, při které jsem se ani jednou nezasmál? Zapomenout a nikdy více se k ní nevracet...(14.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace