Dva nejhledanější kovbojové v celém Novém Mexiku, bratři Linc a Zane Maloneovi, jedou do Corazonu, aby pomstili vraždu ve své rodině. Brzy ale poznávají, že cesta za odplatou nepovede rovnými cestami. Jejich soupeřem je nebezpečný vrah a zločinec Driscoll… (oficiální text distributora)

guruPechy odpad!

:-D :-D Bratři, střezte se. Kdyby z toho zkusili udělat aspoň parodii, ale tohle? Latexové a nevkusně barevné parodie na kožené oblečení. Již zmíněné ženy jako šerifky. tuny patosu a bratrských hlášek. Nedomyšlené scény a závěrečný úprk z bočního okna v bance, kde jsou jen dvě místnosti a sama stojí uprostřed dalších domů. Každá kulka hrdinů směřuje k cíli a přesila dva na šest se znásobuje snad až k jednomu ku stu (ne šest na dva nebo sto na šest, zde jsou přesilou méně početní). Pokračovat můžeme až do závěrečných titulků, pokud budete stejně zvrácení jako já. Špatný dojem působila i divná kamera s podivnou barevnou škálou, skoro jsem si myslel, že to jede v ntsc režimu (negři jsou spíš modří než černí a běloši zase do fialova). ()

Tomi_901 odpad!

Priznám sa, že som každú chvíľu čakal strih na partiu, ktorá sa v roku 2005 preberá s opicou po koštovke nového fetu... Takéto somariny sa netočili ani v 80.tych rokoch. ()

Filatov

Tak tohohle filmu se teda zastanu a klidně se vám to nemusí líbit. Náhodou nápad s šerifkou docela dobrej, hlavní hrdinové černoši proč ne pokud hrajou sympaticky, záporáci taky v pohodě a závěrečná scéna s vkusnou konečnou písničkou se mi líbila. K čertu s tím, že je to ohrané. To by byly plusy. Mínusy střílím za nevkusné oblečení, špatný výběr doplňující hiphopové hudby a velké množství logických chyb. Dám průměr. ()

Henk odpad!

Snad by mi ani nevadila indiánka křížená s černochem,kdyby tenhle film měl alespoň něco,pro co by se na něj dalo vůbec koukat. Můj zatím nejhorší filmový zážitek tohohle roku. ()

Bloodoom odpad!

Pomóóóc. Za tohle bych tvůrce zavřel! Není to ani parodie, ani komedie a ani western.jediné do jaké skupiny to patří je ODPAD! ()

Vaso odpad!

Když nemůžete usnout a pustíte si tenhle film, mohl bych garantovat, že se raději přemůžete a zavřete oči. Nic proti westernu(naopak), nic proti černochům, ale dohromady? NE. ()