Dvě dámy při těle (TV pořad)

Two Fat Ladies

Reality-TV

Velká Británie, 1997, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

• Matty

Dvě obtloustlé babky libující si v tučných, mastných, přeslazených, či jinak "špinavých" jídlech a zároveň vše komentující nehumorem charakteristickým pro britské dámy v letech. Na dívání to moc není a veškerou chuť k jídlu vám to taky sebere.(29.7.2005)

• Malarkey

Na tohle vaření jsem si fakt v životě nezvyk. V dnešní době je to ale pravý opak toho, jak by se mělo vařit. A to je to "jenom" 12 let starý.(13.7.2005)

Naprosto luxusní pořad o vaření, a to díky těm dvěma úžasným dámám (Jennifer, budiž Vám země lehká...), které byly tak úžasně bezprostřední a vtipné... Jídla, co vařily, byly opravdu opulentní, fakticky žraso se vším všudy, a když jsem si říkal, že nezdravější to už snad ani být nemůže, tak vytáhly kýbl sádla, a lžíci tam ještě přidaly :-D. Několik z jejich receptů jsem vyzkoušel, a byly vážně božské (nezbytně jsem si ovšem musel upravit množství použitého tuku, no a právě za to jim ten jeden bod přece jen strhnu...).(18.8.2007)

Jeden z nejlepších kuchařských pořadů. Velice originální recepty a ty dvě dámy tomu dodávají neobyčejný osobitý humor.(27.6.2005)

Dvě postarší dámy se prohánějí po celé Anglii na svém motocyklu Triumph Thunderbird a vaří klasickou domácí neochuzenou stravu, s výtečnou atmosférou místa, kde právě vaří a i když propagátoři zdravé stravy poklesnou nad tímto seriálem v kolenou, mě tyto sympatické dámy dokázaly oslovit.(3.7.2011)

Je to sice vcelku vtipné, ale dvě babizny vařící dětem tučné fláky? No já teda nevim, jestli zrovna na to chci koukat. Leč, pokud si z nich člověk nebere příklad, tak není důvod se nepřiučit.(29.1.2007)

Niekedy je ich prekáranie v kuchyni až neprirodzene silené, ale okrem toho sú proste skvelé. Navzájom sa doberajú, rozprávajú historky a medzi sarkastickými hláškami na vlastnú adresu úžasne varia. Ich recepty približujú divákovi nielen osobitosti anglickej kuchyne, ale aj zaujímavé spôsoby spojenia tradícií s inováciou.(27.6.2005)

Opravdu velice příjemný pořad o vaření, který zaujme i mě - naprosté kuchařské pako. Průvodkyně pořadem a kuchařky zároveň jsou neskutečně příjemné ženy, které by i o vejci dokázaly rozprávět dlouze a s humorem. Tam, kde se v běžných kuchařských pořadech používají okoukané hlášky jako "Teď přidáme žloutky....... tááááák...", rozpovídají se dámy o tom, jak si bílky samozřejmě nechají, aby si udělaly pleťovou masku a na slavnost byly krásné. Každá jiná žena jejich rozměrů by se dokázala urazit při jakékoli narážce na její šířku, ale tyto dvě se svými proporcemi dokáží chlubit a samy si ze sebe udělají legraci. Asi jediné vaření, které mne opravdu baví.(11.7.2005)

• frashmaker

Jako odtučňovací kůra to vůbec není špatné. Už jen proto, že anglická kuchyně opravdu není dobrá a jestliže jí ještě konzumují dvě starší nudne obézní dámy, bez smyslu pro humor, je to opravdu bašta.......(6.2.2011)

• Fanucci

Asi vařit umí a jsou vtipné, ovšem vypadají otřesně:-) Sledování podobných pořadů ale celkově moc nevyhledávám, protože u televize většinou dostanu chuť na něco hrozně dobrého a doma nikdy nic nenajdu:-) Výimku tvoří jedině pořady Jamie Olivera. U nich sice taky slintám, ale na ně se rád podívám, protože Oliver taky vaří výborně, ale nedělá z toho vědu a je celkem zábavný. A narozdíl od těch dvou dam nepůsobí tak odpudivě a nezabere celou obrazovku:-)(13.7.2005)

Dvě babky na motorce a sajdce vaří echt nešizené jídlo, které by zabilo nejedno vyžle. (Viděno před lety na Spektru, současně s prvními díly Jamieho Olivera a Nigely Lawson - kuchyně Anglie ze 3 různých pohledů)(9.6.2015)

Dvě britské stařenky které se nebojí najíst vám uvaří snad všechno a ještě k tomu přidávají jeden vtip za druhým. Poměrně vtipná poodívaná i když vám vaření vůbec nic neříká.(9.8.2006)

• 4everMan

To dávali kdysi na Nově, ne?(23.5.2009)

• M.A.J.O.

Hodně velká sračka. Existuje X lepších pořadů o vaření .(23.5.2009)

Celkem dobré recepty. Ty baby měly dobré hlášky, ale vypadaly strašně a byly dost protivné. Průměrný kuchařský pořad...(28.8.2008)

Viděl jsem už několik pořadů o vaření, ale tenhle u mě bezkonkurenčně vede. Britský seriál, jímž provázejí dvě postarší ženy, které mají pár kilo navíc, jehož kouzlo spočívá, kromě vaření, v krásných interiérech a exteriérech Anglie a v neposlední řadě také v osobitém humoru hlavních představitelek. Na místa, kde mají vařit, se dámy dopravují na staré motorce...právě tyhle záběry patří k nezapomenutelným. A pozor! Nečekejte žádnou rádoby zdravou výživu...tady se vaří poctivá jídla :-)(11.10.2011)

• Zeldur

Opravdu svérázná kuchařská show. Viděl jsem už ale i lepší pořady o vaření.(19.7.2012)

ten debilko drahoušek matty ,ako by ťa komentovala JEn, tak na teba mám zlosť. čo ty už vieš o alchýmii kulinárenia? asi je v tebe charizmy ako iskier v studenom mokrom popole. ty vššeználkovský všivák, dokážeš aspoň nepripáliť čaj ? hodnotiť takú naprosto zrejmú originalitu nápadu a čara osobností tých čias sa neopovažuj. Keď bola Jennifer a Clarissa v Austrálii, vítalo ich naživo 20 000 ľudí,ako Beatles, z toho asi 200 boli tí najznámejší kuchári v Austrálii. Bola to pocta dvom šialeným babám, ktoré si dovolili naplno predčiť akúkoľvek fantáziu o dobrodružnom živote. Jen bez Whisky síce nikdy nezaspala, ale zato bola naprosto pozitívne naladená ,vždy slušná a charizmatická.(20.7.2018)

Tak tohle už je naprostá klasika! Dvě báby s averzí vůči vegetariánům a propagátorům zdravé výživy vaří "vydatně":-)(23.8.2008)