Brněnský masakr zubařskou vrtačkou

Česko, 2004, 8 min

Režie:

Michal Hrabí

Michal Hrabí

Hororový snímek s lehkým komediálním nádechem odhaluje, jak říká tvůrce, skutečné praktiky některých členů stomatologické komory s nimiž se můžete u nás setkat. A proto, jak uvádí upozornění uprostřed filmu, vybírejte pečlivě svého stomatologa - může na tom záviset Váš život. (in4mator)

KafuR

Na dobré videjko je to příliš dlouhé, na amatérský film příliš nudné a pointa prakticky žádná, takže příště bych vážně popřemýšlel o tom, jestli místo takového počinu radši nezajít k tomu zubaři, jelikož já už toho svého mám odzkoušeného a ztráty jsou zatím minimální na obou frontách. ()

ac1976

Nevadí, že je to hrozne amatérske, veď je to amatérsky film. :-) Vadí, že je to úplne nevtipné a hlúpe. P.S.: Ani tá vysnívaná sestrička nie je nič moc. 1* za námahu. ()

Weissik

Filmeček je to průměrný, ovšem střih, kamera, hudební podkres, sakryš to je moc pěknej level. A scéna, kdy si pacient představuje sestřičku, ufff :-D ()

tremors

Námět dobrý (co je horšího, než zvuk zubařských nástrojů), zpracování už ale pokulhává a herci jsou opravdu hrozní. Přesto se jedná v ČR o nadprůměrný horor. ()

MasterFil

Neni to spatny,ale na posouzeni opravdu kratky,ale verim,ze v delsim provedeni by to nemuselo byt vubec zly.Nej scena-urcite Sestricka;) ()