Brněnský masakr zubařskou vrtačkou

Česko, 2004, 8 min

Režie:

Michal Hrabí

Michal Hrabí

Hororový snímek s lehkým komediálním nádechem odhaluje, jak říká tvůrce, skutečné praktiky některých členů stomatologické komory s nimiž se můžete u nás setkat. A proto, jak uvádí upozornění uprostřed filmu, vybírejte pečlivě svého stomatologa - může na tom záviset Váš život. (in4mator)

Slavníkovec

Slovo "drsný" je málo výstižné pro tento mini film. Mně naštěstí zubaři už dlouho netrhaj zuby, takže se zubaře nebojím. Ale svého stomatologa po této zkušenosti budu vybírat s pečlivostí. Délka 8 minut je přiměřená danému hororu. Je lepší kraťas, u ktérého ani nemrknete a máte strach nepřetržitě. Než 1 a půl hodinová slátanina typu Hostel. Ta totiž nestraší, ale nadmíru rozesměje. Takovej malej pidi horor, kvasihoror. ()

Jazzzz

Nenávidím zubaře. A tohle, to mě fakt ničí. Když jsem se na to koukal byl jsem zakousnutý do svého svetru. Naštěstí záběry nebyli tak ničivé jak jsem předpokládal, ale přesto, je to na amaterský filmeček velice zdařilé. ()

lennyd

K zubaři chodím vcelku pravidelně, ale myslím, že tentokrát - po shlédnutí tohoto kraťáku - radši vynechám. Co kdybych narazil na podobnou ordinaci :). Vždycky si říkám, že když někdo dělá zubaře, musí to být poloviční sadista. No a někdy holt není poloviční, ale úplnej... ()

ghatos

Zubař je vdečné téma pro komedii i horor. Bohužel tohle je jen kravinka. Jednu hvězdičku dávám za snahu něco vytvořit. ()

darwin

Zatím jednoznačně nejlepší český horor, jaký jsem viděl. Obzvlášť nepříjemný zážitek pro ty, co mají strach ze zubařských ordinací. A jako bonus krásná sestřička. ()

wosho

Námět měl jisty¨potenciál. Bohužel Hrábí volí koncepci grotesky (alespoň mě to tak připadalo) a to se mu moc nepodařilo. Sem by se mě hodil více humor ve stylu Bagmana, či ranných filmů Petera Jacksona. Ale i tak se jedná o zábavná kraťas natočený za hubičku partou nadšenců. ()

kwoky

Takovy celkem normalni amatersky filmek. Mozna zbytecne zdlouhave a vlastne nic extra to neni. Akorat ta sexy sestricka byla fakt neuveritelny kus. NEUVERITELNY. Moc hezky nalicena. A i ta mene sexy sestricka byla husta :) ()

Windu85

je to sice amatérský počin, takže na něj nemůžu klást velké nároky...i tak to bylo ale moc hloupé a jednoduché ()

gusman

4 za nápad, profesionálně odvedený pokus, za volně dostupný bonus a za to, že mě celou dobu mrazilo a to se zubaře absolutně nebojím, jsem zvědav co na to někdo, kdo má ze zubařů panický strach:) ()

horovska

Kupodivu mi to připadalo dlouhé a čím dál stejnější,i když se napětí stupňuje. Bez řádné pointy, která je u filmu tohoto typu naprostou nezbytností. ()