poster

Best of R.E.M.: In View 1988-2003, The (video kompilace)

Hudební

USA, 2003, 96 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (5)

 • lioncel
  *****

  hodnotit ? .. také mě během let štvala jejich občasná kolísavá forma .. a některé jejich skladby dokonce vůbec nemusím .. jenže i naopak .. spousta jejich věcí mě přivádí do naprostého transu a nadšení .. a to si jako mám dovolit jim sebrat * ? .. na to nemám …(11.5.2010)

 • Paity
  ****

  Fandové R.E.M. tuhle kompilaci určitě ocení více, než my ostatní, kteří si kapelu pustíme akorát tak v rádiu. Nestranně ale říkám, že je to hodně kvalitní záležitost.(6.12.2012)

 • no2
  ****

  8/10 - Bod mínus za to, že chybí videoklip Shiny Happy People - nezařadit jej na "The Best of..." je chyba! (Tato vynikající skladba pochází ze snad nejslavnějšího CD skupiny Out of Time z roku 1991.) A druhý bod mínus za to, že kvalita hudby R.E.M. měla v průběhu let poněkud klesající tendenci...(13.11.2008)

 • pwc
  *****

  S DTS zvukem to hraje parádně!(23.3.2009)

 • PeteBuck
  *****

  Pre fanúšika R. E. M. proste povinnosť. Myslím, že to bolo prvé DVD s kvalitou zvuku 5.1. Paráda. Trochu mi tam chýba napr. Shiny Happy People, to bol proste hit, ale tak keďže väčšia časť kapely túto pesničku nemá rada, tak ju asi preto na tento výber nedali. Fajn bonusy. Aj keď podľa mňa bol ten výber dosť osekaný. Dať tam z albumu Monster iba jednu pesničku, keď to bol podľa mňa spolu s Automatic for the people a Out of Time najlepší album, čo urobili, tak to je trochu pritiahnuté za vlasy. Za tú dobu mali neskutočné množstvo hitov. Byť po mojom, tak je to 2 DVD a nie je tam 16 videoklipov ale aspoň 30.(28.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace