Po Draculově porážce uděluje církev Van Helsingovi úkol sledovat a vymýtit upíry ze zemského povrchu. Hon na upíry ho vede přes kontinenty a nakonec se schyluje k rozhodujícímu boji v Los Angeles. Tady se utkává s armádou démonů vedených upírem Sebastianem, který zabil Van Helsingovu milovanou ženu. (JMP Films, s r.o.)

EpsilonZet odpad!

I já přihazuji svůj odpad! do mlýna. Škoda, že ho nemohu udělit 82krát za každou podělanou minutu svého času. :) ()

kolik27 odpad!

Totální kravina, za kterpu kdybych dal nějakou kačku v kině, tak bych si to asi nechal proplatit od režizéra i s odstupnym za to, že sem to dokoukal. Do toho celej film hraje stejná muzika .... Nemam slov, tohle jako pustit na plátno může jen sebevrah ! ()

Anniysha odpad!

Připádá mi, jako by se tvůrci Ordinace v Růžové zahradě rozhodli natočit film o upírech a vyšlo z toho tohle!!! Vážně, to je jako výsměch všem dobrým filmů, které byli kdy o upírech natočeny.. ()

Saljack odpad!

Naprosto amatérský film. Kdyby se toho ujal někdo jiný mohl by to být béčkoví film. Hlavní chyba byla snažit se to zachránit sem tam polonahou děvou. Divák pak přemýšlí kdy se to zvrtne v porno. ()

Juri-Sai. odpad!

Stojí za to pozorovat co se děje v pozadí filmu. Nejlepší je asi scéna kdy se senilní stařec chce připojit ke skupině lovců upírů a vysvětluje že je v boji neužitečný ale že chce pomáhat. Všiměte si v pozadí chlapíka který tam nacvičuje thajči skombinované snad s jógou a kapuerou nebo co to tam provádí. ()

moviefan4

Tak po dopozeraní tohto ,,filmu,, som neveril že niečo také môže niekto natočiť. Proste nuda, trápnosť a až moc velmi zle natočené. Už NIKDY viac. ()

Voloda odpad!

Pani moji tak toto je najhorsi film o upiroch co som za svojej existencie videl,a to som si myslel ze nic horsie ako Upiri3 nebude.Produkcia snim nemala asi velke problemy,napocital som az 4miesta deja(les,nemocnica,kostol,skladisko)...Bojove sceny akoby hrala banda postihnutych,efekty minimalne a opakujuce sa..Des a hroza.Upirie komando banda studentov priamo z ulice,hlavny hrdina zebrak....Tak toto nie priatelia.Jediny plus je ze som nemusel citat titulky:) ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Neuveriteľne primitívna záležitosť, s problémom dopozerať do konca... Súhlasím, že súčasný rating 10% je silne nadhodnotený. Toto nie je film, ale holý nezmysel... ()

Neel

To je ples příšer, či co? Rhett Giles je sice velice pohledný exemplář, ale tento počin neměl šanci zachránit. Kde jsou ty staré legendy o upírech? Při bojové scéně jsem jen vzdychla, na závěr už jsem se málem rozbrečela... Půjčila jsem si film, abych si udělala hezké odpoledne a jak to dopadlo? Celé jsem si ho zkazila. ()

ohneta odpad!

Děs a hrůza bude Vámi prostupovat při zhlédnutí tohto veledíla. Pokoušel jsem se na to podívat do konce, ale opravdu to nešlo. A to jsm ležel v nemocnici, kde jsem se nudil a kamrád mi to donesl na dvd, pr nebudu litovat. Měl pravdu. Celý nažhavený jsem flm vložil do nootebuku, nasdil sluchátka a nestačil se divit. Po deseti minutách jsem to vypl, hodinu se nudila pustil si to znovu, tentokát jm vydržel 20 minut. Teda viděl jsem už hodně, ale tohle je vyložená hovadina, která je myslena vážně. Děs a Hrůza. ()

John88 odpad!

Nedalo sa na to pozerat.Tak primitivny a neskrotne debilni film som uz dlho nevidel.A lutujem kazdeho kdo ho este uvidi.Sem tam som mal dojem ze niektore scenk boli natacane mobilom no proste odpad. ()