Po Draculově porážce uděluje církev Van Helsingovi úkol sledovat a vymýtit upíry ze zemského povrchu. Hon na upíry ho vede přes kontinenty a nakonec se schyluje k rozhodujícímu boji v Los Angeles. Tady se utkává s armádou démonů vedených upírem Sebastianem, který zabil Van Helsingovu milovanou ženu. (JMP Films, s r.o.)

K.I.N.G. odpad!

Není to zase tak zlé, je to ještě daleko horší. Po zhlédnutí je váš 6. filmový smysl totálně šokován. Tady není správně vůbec nic. Ani se na to nezkoušejte dívat. Bože, jak hluboko klesli. ()

AlistairMir odpad!

Odpady dávám velmi nerad, ale tady opravdu není ani jedna jediná věc, která by film vytáhla alespoň na jednu hvězdičku. Otřesné po všech stránkách, nemá to hlavu, nemá to patu, nemá to vůbec nic kromě prvního místa v anketě nejhorší upírský film všech dob. A to je, vzhledem ke konkurenci ve formě snímku Vlado Narážeč , už co říct. Špatné filmy mám kolikrát rád, tvůrci je neberou vážně a často pobaví. Tohle je ale opravdu otřesný film, který mi ukázal, že 75 minut může trvat věčnost... ()

maverick10 odpad!

Po par minutach jsem si myslel, ze to bude pecko. Po dalsich par minutach jsem si myslel to same. Po pulce filmu jsem si myslel ze to je pecko. Ke konci filmu jsem porad cekal ze to bude pecko. A kdyz film skoncil, zjistil jsem ze to svym zpusobem bylo pecko. Film kluku ze sidliste, scenar si napsali ve skole v kabince na zachode behem prestavky, hadry nasli u rodicu ve skrini. Tatovi ukradli novou digitalni kameru z Datartu a hura, film je pripraven. Nejdojemnejsi z celeho filmu: finalni scena, kdy mila pana VanHelsinka mu lezi v naruci po kousnuti upiriho prince. Je polomrtva z jeho kousnuti, sotva popada dech presto je schopna si jeste upravovat vlasy, aby Pepa za kamerou mohl zmacknout na kamere ZOOM a zabrat jeji xichtik. Waw a prave proto miluju tyto odpadove slupky. ()

Jimmi

Na zaciatok musim hned spomenut genialny tah obsadenia do roly hlavnehu upira herca,ktory ma asi tolko charizmy ako dracula z Blade Trinity(a to je podla mna najhorsie zahrany upir v histoii konematografie).Ale spat k tomuto filmu.V pribehu nic genialne a prevratne necakajte,ale to ja neberem ako velke minus,pretoze sa film dobre drzi pravidiel o upiroch a to sa mi celkom paci.Su tu nejaky lovci nejaky upiry a par kusancov...a najde sa aj zopar krvavych efektov(ktore aj ukazu,cize nie iba zaber na krv striekajucu po xsichte,aj ked najdu sa aj take).Rozpocet asi nebol najvacsi a preto zazmurim jedno oko a dam 2 hviezdy. ()

Bobik9

Že by mě ten film nějak nadchnul, tak to ne. Ale nezdál se mi tak strašný jako všem ostatním. Pravad, scénář byl ubohý, herci stejně tak, ale zas ne tolik. Možná je to proto, že mám podobné filmy celkem rád, když na ně mám náladu. Přežil jsem to a zas taková nuda to nebyla. ()

zdeny99 odpad!

Amatérští hráči larpu se rozhodli natočit něco, co mělo vypadat jako film. [1043. hodnocení, 54. komentář, 11%, 30. nejhorší film] ()

Filmárik

Čo dodať.....katastrofa po všetkých stránkach,rozpisovať sa o tom čo je tu zlé by zabralo pol dňa.Stačí si len predstaviť napríklad dokonalého Draculu od F.F.Coppoly a všetko čo je na tom filme dobré obrátiť naruby.Vznikne vám Way of the Vampire.Dôvod prečo dávam * je že mám slabosť pre upírou a dal som si raz záväzok že žiadny film o upíroch u mňa nedostane odpad.Hoci tento skvost to mal dosť nahnuté. ()

Dárius odpad!

Teda přátelé,když už já který dává obvykle tak vysoké hodnocení-dám ODPAD...A tak jsem se na tu dvojku těšil.Toto si nemůže k jedničce-podle mě nejlepšímu filmu o upírech ani čichnout.Ale vyložený hnus!No nicméně-přece to nevyhodím do koše-i když to tam patří. ()

Jan.S.Harold

Určitě jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy viděl... "Dnes večer ... JSMÉÉÉÉ!!!!" Dva z nás se ráno potýkali s průjmem, jeden se pozvracel. Nekecám! Při odchodu z promítání jsem zjistil, že si nepamatuju, o čem film byl, jak se jmenoval, vlastně mi úplně zmizel z paměti, a ani když mi ho spoludiváci vyprávěli znovu, na nic jsem si nevzpomněl. Takže každý, kdo rád experimentuje se svými psychofyzickými limity, by to měl vidět. :) ()

Wyrdas odpad!

Tento film jsem stáhl omylem, když jsem pořádně nečetl popisek k filmu (původně jsem chtěl klasického Van Helsinga). No, když už jsem to stáhl, tak jsem se na to i podíval. Hrůza, děs a utrpení. Herecké obsazení špatné, příběh špatný a po skončení jsem měl dojem, že jsem ztratil 82 minut života. Bylo to dost chaotické, nedávalo mi to pořádně smysl a upřímně jsem se nudil. Film si bere legendární postavy a dělá z nich tuctově nudné niemandy. Film mě vůbec ničím nezaujal a proto ho odsuzuji k bytí mezi dalšími odpadky ve stokách filmové žumpy. ()

Bombastikus odpad!

Tohle bylo tak šílený, že to nešlo ani dokoukat. Obsazení jako kdyby se jednalo o xxx porno mix. Děj naprosto o ničem a scénář snad byl napsán během dobíhání autobusu. Totální průser. ()