Lovci pokladů

Mistr kung-fu a bohatý mladík se rozhodnou vypátrat poklad mrtvého piráta. Jde jim ovšem nejen o samotný poklad.  Režisérem tohoto kung-fu snímku produkční společnosti Shaw Brothers je Liu Chia-Liang. Film vypráví o dvojici darebáků, Chi Ta-po (Alexander Fu-Sheng) a Chau Chu-chi (Chan Chang-peng), kteří chtějí najít poklad mrtvého piráta jménem Chang Po-chu. Nejdříve se jim podaří nalézt Changův dopis – ten vlastní mazaný starý sběratel starožitností, který je sám mistr kung-fu. Z dopisu se dozvídají o zlém knězi Wu Shengovi (Gordon Lau) a podlém pánovi Mo Chungovi (Johnny Wang), kteří zabíjejí každého, kdo se chce alespoň části pokladu zmocnit. Netrvá dlouho a následují divoké souboje ve stylu kung-fu. (oficiální text distributora)

Iku75

Ačkoliv je na fotce a obalu dvd Alexandr Fu Sheng tak na ČSFD a v menu filmu není vůbec zmíněný jaký amatér tohle dělá ? ()

Modiwish

Moc to nepředčilo mé očekávání, upřímě jsem čekal větší pecku, když už tam hrají takoví herci jako Sheng Fu, Chia Hui Liu, Wang Lung Wei,... Do první poloviny filmu se skoro nic podstatného nedělo a spíše šlo o to utrousit nějaký ty vtípky....(což se někdy povedlo). Od druhé poloviny se to konečně trochu rozjíždí a má čím dál tím větší tempo...Poslední bitka opravdu stojí za to..Kdy Fu Sheng a Chan Chang-peng ovládají dřevěné muže, aby zmlátili Wang Lung Weie, který jako vždy hraje intrikána a jeho dceruška je taky hodně povedená...Dále se mi líbili i formace mnichů. Za poslední polovinu filmu si film vytěžil u mě 3 hvězdy. ()