Knock Knock (S10E04) (epizoda)

Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Drama

Velká Británie, 2017, 45 min

Režie:

Bill Anderson

Scénář:

Mike Bartlett

Kamera:

Damian Bromley

Kostýmy:

Hayley Nebauer
(další profese)
 • SonGokussj
  **

  Zdá se mi to, nebo je to stále více a více stupidnější... Doctora Who mám velmi rád, ale to, co předvání v S10 je naprosto... dementní.... Peter Capaldi, David Suchet. Tito dva herci byli snad jediní, kteří byli zajímaví. Jak podepsali kontrakt, jak prchali, jak prozkoumávali, jak reagovali, všechno... je... stupidní!... Probůh. Kde jsou ty časy, kdy byly episody s Davidem Tennantem. Ach jo... I Peter Capaldi s Jenna Coleman byli velmi dobrý pár... Proč je probůh ta 10. série tak stupidní...(7.5.2017)

 • Cheeter
  ****

  Asi bych dal horší hodnocení, ale tady hodně pomohlo to, že Bill nebyla úplně v hlavní roli a hodně byl vidět Suchet, kterého mám rád a jeho angažování bylo rozhodně dobrý nápad, role mu sedla. Snad jen, kdyby ta partička byla trochu jiná, trochu byla zvláštní... Jediné na co se člověk těší je to, co se skrývá v trezoru.(17.6.2017)

 • swiss
  *****

  Suchet parádní!(19.10.2017)

 • matolas
  ****

  Celé to visí na Suchetovi a bez neho by sa to rozpadlo ako domček z karát, ale vďaka nemu to funguje. Klasický strašidelný dom so štipkou hororového klišé (nelogické správanie plochých postáv, blýskanie v každom zábere na dom) so skutočne dokonalou maskou hlavnej "záporačky". Plus desiata séria konečne vracia do DW pomalé rozuzlovanie príbehu a riadnu štruktúru. Už len tých záverečných scén pred dverami trezoru by mohlo byť menej. Teším sa z tejto série, snáď to nezakríknem.(6.5.2017)