The God

• Rusko Божество (neoficiální název)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný
Rusko, 2003, 4 min

Konstantin Bronzit nám ukazuje "božstvo" vo svojej zraniteľnej podobe.. Súboj "Boha" s tak ničomným tvorom ako je mucha. (baruss)

Rocky88

Jo, taky takhle vyšiluju, když mě votravuje moucha.....Asi se mi ostatní smějou tak, jak jsem se smál já Šivovi :-) Ale zajímala by mě ta pointa - to chtěl Bronzit naznačit, že pavouk je horší a smrtelnější než Bůh??? :-) ()

Palvinie

Mouchy se prostě nezbavíš. Fajn kraťas, přímo božsky animovaný, vtipný nápad a padnoucí hudba. Co víc si člověk může přát? ()

PollyJean

dosti dětinné a trošku primitivní. Proč by měl mít bůh problém s mouchou? A proč – když už by ho měl – by ho měl řešit zrovna takhle nešikovně po lidsku? ()

!Borec!

Hezky nasvícené...hezká božská hloupost... Hezké chvaty, které nijak nepomáhají...ani silou a mocí nemůže "Bůh" odstranit malého živáčka.. ()

PetkaW.

Tolik rukou a stejně mu to bylo k prdu. Nově pojatý příběh o tom, jak i malý David může pokořit velkého Goliáše. Opravdu jsem se nasmála. V jednoduchosti je krása... ()

orkadimenza

Tohle sledování marného boje bylo celkem úsměvné. Nemám rád mouchy a jejich věčné a otravné bzučení. Ovšem jako hinduista bych ten kraťas asi moc nepřijal, ať už to byl Višnu nebo Šiva. ()