Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Drama
  • Dobrodružný

Alien Warfare (2019)

Pocitově je to nízko rozpočtové scifi (nepočítejte s úžasným CGI), s mělkou zápletkou a normálními herci. V překladu, da se to zkouknout, ale asi brzo zapomenete že jste to viděli.

Robin Hood (2018)

Hrozné kostýmy co se moc nehodili do doby kam to bylo zasazeno. Choreografie bojů byla moderní boj, jen automatické zbraně vyměnili za automatické středověké zbraně . . . Od samostřílnych kulometů, samostřílnych bazuk až po samostřílnych brokovnic :D ale příběh nebyl úplná tragedie, herci nebyli úplný lemry, tak se na to dalo koukat.

Flinch (2019) (TV pořad)

Takovej mene desivej a vice zabavnej fear factor.

Shazam! (2019)

Je to ok, ale je to komplikovany. Jelikoz hrdinske filmy potrebuji tak trosku aby se divak vtelil do hrdiny a prozival pribeh s nim, u Shazama je to obtizne ac skoro nemozne, pokud nejste dite kolem hrdinova veku. I kdyz se promenuje na "dospelou" osobu, chova se porad jako dite, takze nikdy jsem nemel pocit ze se vcituji do te postavy. Ale jinak vizual hezky, zapletka se zda opravdu sita na miru spise mladsim divakum (neni moc zapletena), takze tak no.

Babovřesky 2 (2014)

Není to klenot české kinematografie ale bylo to lepší nez jsem čekal. Za mě ok, letní česká komedie.

Holmes a Watson (2018)

Jako jo no, bylo to OK. Ale podruhe se na to divat nebudu.

Bajkeři (2017)

Nehledejte v tomhle snímku žádnou hlubokou komedií. jedná se o letní oddechovku, která má zabavit. Ale co od ní můžete čekat je české pojetí komedie, takže se připravte na české stereotypy postav, mírnou dávku naturismu a tak dále. Mě to pobavilo, a dal bych tomu 3.5*, ale vzhledem k místním elitisticikym hodnocením, zaokrouhlím nahoru. PS: Pokud čekáte americkou komedii, rovnou tenhle film přeskočte, protože to nebude pro vás.

plakát

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Tenhle díl má hodně ALE. On to není špatný film, má cca dobrou atmosféru, dobrou hudbu, efekty, herecké výkony... ALE film je vlastně moc krátký i přes více jak 2 hodiny, takže dokoukání musíte přemýšlet nad příběhem a tam to je, najednou uvidíte ty mezery v příběhu, ty nesrovnalosti s minulými díly, používání síly že Yoda, Anakin i Luke by zírali co s tím jde dělat. Tak se na to podíváte znova, a všimnete si té "lesbické scény", která naprosto bije do očí že někdo si chtěl odškrtnout "LGBT" a zároveň jim tam nedat žádný prostor, pak se vžijete do role stratéga a uvědomíte si tu zhovadilost temné strany, a nebudete chápat jak mohli prohrát (kromě toho že muselo vyhrát dobro)... a najednou se vám propadne film z 4.5 hvězdiček na takové 2.75....

plakát

Ash vs Evil Dead (2015) (TV seriál)

Komediální hororový seriál, který navazuje na Béčkový horor. Nevím jak vy, ale já se těším pokaždé na nové díly/sezóny.

Temná věž (2017)

Bylo to OK, aby to bylo ale dobré, tak bych tam potřeboval více akce (podle mě gunsliderovská tématika byla zbytečně nevyužitá) a příběh by potřeboval trošku více vyprávění a objasnění vizuálního (jak probíhala obrana věže? Co jsou ty příšery za hranicí? Co motivuje toho kouzelníka k jeho akcím? Co je ta divná krysí rasa?)...