Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Sci-Fi

Recenze (462)

plakát

Star Wars: Akolytka - Pomsta / Spravedlnost (2024) (epizoda) 

U těchto příběhových seriálů je vždy náročné hodnotit první díly, kdy se rozjíždí příběh, rozkrývají se postavy a obecně toho ještě moc nevíme (asi jako hodnotit film podle prvních 30 minut), a i Andor měl poměrně nudné první dva díly a zajímavé se to stalo až později. Seriál je laděn trošku do kriminálky a zatím jsem zvědavý jak se to začne zaplétat a rozplétat. Jinak herecké výkony fajn, visual dobrý a hudba taky :)

plakát

Bionic (2024) 

Hlavní příběh je ok. Zpracování je ok. Efekty jsou trošku zvláštní, ale beru že to může patřit k Brazilské produkci jako má i třeba Indická nějaká specifika. Zároveň je zajímavé jak tvůrci vzali skok do dálky, odhaduju že to bude taky spíše brazilská věc. Ale co mě zaujalo na snímku vlastně byla myšlenka sponzorství, rekordů v handicap sféře a jak to může proměnit příchod o dost výkonějších protéz, je možné že opravdu bude v budoucnu být bez  protézy handicap?

plakát

Bod obnovy (2023) 

Detektivka zasazená do sci-fi cyberpunk stylu prostředí. Podobně jako u Colombo to není ani tak o tom kdo, ale spíše jak. Visual a audio dobrý, dialogy průměr.

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019) 

Všechno do sebe zapadá, režije, herecké výkony, grafika, efekty, prostředí atd... Jediné co tomu jde vytknout je otevřený konec a dokončení v nedohlednu.

plakát

The Orville (2017) (seriál) 

Super seriál. Jako StarTrek snaží se pomocí různých ras s různými problémy komentovat dnešní společnost. Rozdíl mezi StarTrekem a Orvile je ale ten, že Orvile se to nesnaží schovat a zároveň k tomu dávkuje humor po lahvích. Pokud hledáte ale vážné scifi, asi se tomuto seriálu vyhněte z protože není pro vás.

plakát

Emily in Paris (2020) (seriál) 

I kdyz nejsem cilovka, myslim ze je to docela zabavny serial, kdy americanka se seznamuje s francouzskou a evropskou kulturou, a poznava ze ne vse jde tak jak si doted myslela ze funguje svet. O to pozdeji vtipnejsi, kdyz americka kultura dorazi za ni, a jako divaci muzeme sledovat jeji reakce na to jak se s tim vyporada. Co me asi nejvice na tom serialu stve je naprosta absence vernosti ve vztazich jako tak nejak vsech, z toho serialu to vypada tak, ze kazdej by ve Francii chtel zit v otevrenem vztahu, ale boji si to priznat.

plakát

Tutorial (2021) (pořad) 

O čem pořád je? O pokecu a interakci s hostem na základě herního backgroundu. Za mě prostě odpočinkový seriál, který si pustím večer když jsem unavenej a nemam silu nasávat novinky a film by byl moc dlouhý.

plakát

Alien Warfare (2019) 

Pocitově je to nízko rozpočtové scifi (nepočítejte s úžasným CGI), s mělkou zápletkou a normálními herci. V překladu, da se to zkouknout, ale asi brzo zapomenete že jste to viděli.

plakát

Robin Hood (2018) 

Hrozné kostýmy co se moc nehodili do doby kam to bylo zasazeno. Choreografie bojů byla moderní boj, jen automatické zbraně vyměnili za automatické středověké zbraně . . . Od samostřílnych kulometů, samostřílnych bazuk až po samostřílnych brokovnic :D ale příběh nebyl úplná tragedie, herci nebyli úplný lemry, tak se na to dalo koukat.

plakát

Flinch (2019) (pořad) 

Takovej mene desivej a vice zabavnej fear factor.