Wrecker

Dve mladé priateľky Emily (Anna Hutchison) a Leslie (Andrea Whitburn) cestujú za svojimi priateľmi v luxusnom aute. Na dlhej ceste narazia na vodiča kamiónu, ktorý ich svojim nevhodným správaním nahnevá, čo mu to dá Leslie patrične pocítiť. Tým však muža vyprovokuje bez tušenia, aké to bude mať dôsledky. Pre dve priateľky sa čoskoro začína boj o život na ceste, z ktorej si ich protivník vytvoril teritórium, na ktorom loví svoje nevinné obete. (Marceloo)

Tauk

Ze začátku to vypadalo hodně nadějně. Hezká příroda, hezké záběry. Ale potom se to jaksi zvrhlo... Škoda. ()

beso74

Spraviť remake Duelu nebol práve najšťastnejší nápad. Jeden Mustang a dve síce na pohľad atraktívne, ale poriadne protivné a taktiež nie príliš chytré krásky totiž nezamaskujú fakt, že Bafaro ma k Spielbergovi asi rovnako ďaleko ako ja, ale ja narozdiel od neho, žiadne filmy netočím.Výsledkom je nudná cesta odľahlými kľukatými cestičkami, pri ktorej miestami diváka vyruší len rev motora alebo jačanie ženských. AJ na pomery Bafara (či už scenáristu alebo režiséra) podpriemerný kúsok. ()

Mamlas odpad!

U tohoto filmu jsem si v 8. minute uvedomil, ze se zacinam nudit. Pak jsem se nudil az do konce a uz to bylo jen horsi... Cele je to o dvou blbych pipinach, ktere jedou nekam autem. Cestou vztyci prostrednicek na tiraka, ten se nastve a pak s nimi zavodi. Az do konce filmu. Nasleduje posledni zaber, kdy kamion pada do takove jamky. Udelali to na pocitaci. Toho grafika, ktery to delal, bych na miste propustil. Jinak cely film je o nicem, nic noveho neprinasi, jen vas bude celou dobu rozcilovat hloupost tech dvou pipin, ktere blaboli kraviny a furt jedou a jedou a jedou ... Tento film v sobe nema vubec nic. ()

Pitryx odpad!

Jízda do pekel sedm. Nebo tak nějak. Ovšem tam to alespoň ušlo. Zde vlastně asi 95% filmu koukáme na auta, nebo dvě baby. Zpočátku to baví, ale pak to začne být šíleně nudné. Snímek nepřinesl nic nového, asi se snažil zkopírovat Spielbergův „Duel“, no a vznikla takováto prasárna. Nenašel jsem jediné plus. Nechtěl jsem se na to dívat podruhé, ale tak se mi zdálo, jako kdyby byly některé záběry na jedoucí auta (hlavně zpočátku) opakované. ()

J.Mayen

Tady se bohuzel potvrzuje co se o blondynach celou dobu rika, mela tolik sanci a moznosti jak sobe i kamosce zachranit zivot,ale ne Bafaro to chtel za kazdou cenu natahovat a jen trapne ukazovat co vse je ve filmu spatne oproti ted drze reknu Spielbergova originalu z roku 1971 "Duel", ktery byl fantasticky. Tohle byla jen vykradena, slaba kopie. ()

wick

To byl remake nebo vykrádačka?...téměř totožný děj s nepřekonatelným Duelem, který byl v jedné anketě vyhodnocen jako nejžádanější remake, kde je vidět, že když dva dělají totéž, je to často o něčem jiném. Otřesné neherecké výkony obou hlavních představitelek.. ()

Pavlo

1 hviezdicka za prijemne prostredie a pekne zaby (herecky). Zvysok totalna hovadina. Pozrite si radsej Duel od Spielberga a tomuto sa vyhnite a zabudnite, ze to existuje. ()