Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dobrodružný seriál o třech malých zbojnících se odehrává v roce 1643, v čase občanské války v Anglii a Walesu. Natáčelo se v Česku, na Švihově, v Klenové a okolí, s převážně českým štábem, herci jsou zahraniční, ale v epizodních rolích se objeví i řada známých českých tváří - Marek Vašut, Pavel Kříž apod. Hudbu složil Michal Pavlíček. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

honajz 

všechny recenze uživatele

Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkami. Jako dobrodružný seriál pro děti to má své atributy, ale je to celé jakési zmateně vyprávěné, bez vysvětlení. ()

Glukoza 

všechny recenze uživatele

Vím že Zbojníci nemají rozhodně kvality na pět hvězdiček, možná ani na čtyři, na tři, ale pro mě srdcovka z dob, kdy jsem nejvíc lítala po lese a stavěla s děckama bunkry. Ano, kdybych se na to podívala dnes, možná bych dala za odpad, ale neudělám to. Protože tehdy jsem se těšila na každý díl jak dneska na páteční odpoledne, srandy u toho byl kopec a milovala jsem znělku a ty malé vtípky a pseudovtipné situace. To je nostalgie! ()

Reklama

Gimp 

všechny recenze uživatele

Z jednoho dílu usuzuju, že se bude jednat o dost vtipný seriál pro děti, na který se ale s klidem může koukat i jakýkoliv dospělý aniž by utrpěl zdravotní újmu. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Anglii a České republice. (ČSFD)

Reklama

Reklama