honajz2

Ucelenější než předchozí díl, ale celkově slabší kvůli sentimentu. David Bowie není naštěstí štáb, ale regulérní postava sebe samotného v závěrečné scéně, kde dokonce hraje na klavír a zpívá. A posouvá se to, ten celistvý děj se mi líbí, ale doufám, že to neupadne do sentimentálního pojetí, které přišlo právě v závěru. Andyho je mi líto, je v dost bezvýchodné situace (ohledně vlastní kariéry), ale já su holt hovado a jsem rád, když je Gervais cyničtější. Je mi jasné, že to nemůže být jak v Kanclu, když tady nehraje nesnesitelného idiota, ale tohle je trošku až moc na tu druhou stranu. 4* ()

fabecc1222

Andyho sen o jeho vlastním sitcomu se na jednu stranu rozpadl (TV klasicky vzala jeho první verzi a komplet jí překopala), ale zároveň zažívá i nárůst popularity u běžné veřejnosti (Takový Troška styl). Kritici se smějí, ale ratingy měří rekordy sledovanosti... Je ale otázkou, jestli je to to, co Andy chtěl?? Není na tom jeho "konkurent" Greg stále lépe, když má uznání odborné veřejnosti a kolegů?  Stále se více ponořujeme do dramatického pojetí, než do klasické komedie. ()