Posedlá démonem

• Česko Podstata strachu (více)
všechny plakáty

Karen Baldwinová zdědí po své babičce velký, opuštěný a značně zchátralý dům, ukrytý uprostřed hustých lesů. Podle poslední vůle se tam s přítelem Jeffem neochotně vypraví, aby se postarala o renovaci a následný prodej. Krátce po příjezdu se jí začnou nejen vybavovat vzpomínky na místo, kde vyrůstala, ale navíc zjistí, že v ponurém domě není sama. V příbytku u stájí žije podivínský správce Pierce. Jeho přítomnost jako by prohlubovala noční můry, ve které se mění její sny a vzpomínky na dětství, na něž v zaprášeném domě naráží na každém kroku. Unavené a utrápené Karen, která stále častěji slyší podivné zvuky a vidí duchy, se uleví, když za ní krátce poté, co se Jeff musel vrátit do města, přijede sestra Wendy. Situace se však brzy opět začne obracet k horšímu. Noční můry a zjevení jsou stále živější, Pierce agresivnější a nebezpečný. Netrvá dlouho a obě ženy si uvědomí, že se ocitly ve smrtící pasti. (TV Nova)

djbarrel

Jedna hvězda za povedený závěr, nicméně jsem v zásadě nepochopil o co ve filmu šlo a co se nám snažil říct ? 18 % ()

mnx odpad!

Dokoukal jsem to celé, protože jsem myslel, že tam bude nějaké zajímavé vyústění. Nebylo, a varování v podobě laciné filmařiny berte hned ze začátku vážně :-) ()

BlondJames

Pořád jsem čekala na to, co z toho vyleze a ono to najednou skončilo...kdybych na to nevydržela koukat až do konce tak bych tomu s přehledem dala odpad... ()

Joey23 odpad!

Tento komentář píšu malinko ve vzteku, potom co sem do půjčovny vrátil DVDčko s tímhle paskvilem. Čekal sem napínavej hororovej thriller(samotný název filmu a popis distributora na obalu to sliboval:)) a dostal sem co sem chtěl. Vydržet u této slátaniny je opravdu horor! Tento film vás opravdu nemůže ničím překvapit. Vše je neuvěřitelně předvídatelné a když závěrečnou pointu tušíte tak někdy od půlky filmu tak je to škoda. Herecké výkony jsou vyloženě amatérské. Párkrát sem měl pocit, že dialogy jsou improvizované a vymýšlené přímo na scéně, protože se mi nechce věřit, že někdo může podobné kraviny napsat do scénáře(mimochodem, na scénaři se podílelo 5 autorů). Naprosto prostoduché dialogy, za které by se nemusela stydět laciná dopolední telenovela:) A Tom Sizemore, co on tu proboha dělá. ()

Saxos odpad!

Napětí stejné, jak když zhulená červená karkulka vyrazila za protivnou prabábou, která má v současné době trvalé bydliště v Praze na Václavském náměstí. Chudinka, musela tramvají, pak metrem, kde na ní bafalo spousta bezdomáčů a ona, chudák holka ze šumavských hvozdů, k tomu pod vlivem halucinogenů, měla nerva. Výsledek - celkem 88 minut utrpení pro nás. ()

Jurator

Už jsem viděl hodně klišé hororů, ale tenhle asi dostane korunu. Děj je založen na paranoidní vyšinutosti hlavní představitelky a tudíž postrádá jakýkoliv logický průběh. ,,jo takhle to má být...vlastně ne...je to úplně jinak...a jo, ono se to vůbec nestalo. No to mě po**r". Jedna hvězdička za Toma Sizemora, protože mi ho je líto. Tome, zahoď tu sekeru, oblékni si uniformu a běž do nějaké války. Tam ti to jde. ()

lumi1 odpad!

Ježiši kriste, toto bola úplna katastrofa. Ten film bol tak trapný a tá ženská ma tak nenormálne rozčuľovala celú tú dobu. Dokonalý prípad pre psychiatra. No najlepšie na tom bolo, že som stále čakala, že sa to všetko nejako vysvetlí záverom filmu, ale, nič sa nestalo. To bol film bez akejkoľvek pointy. Najhorší film z najhorších. ()

pupidup

Píšete o pointě...tak já ji taky nepochopila. Zřejmě něco pro osoby s větší fantazií...:o))))Něco si domýšlím, ale jestli je to dobře nebo ne.....a kromě toho zase trapné momenty...když po mně někdo stokilový jde na samotě a podaří se mi ho konečně sejmout, tak ho nenechám ležet na zemi na minutu omráčeného, ale rozmydlím mu mozek příslušnými okolními nástroji - pohrabáč, puška, píchnu ho jeho nožem....apod. Pokud jsem humanista, roztřískám mu alespoň kolena, aby nemohl běžet za mnou. A ne, že zalezu nedaleko do komory a budu čekat, až si pro mě přijde....žádný pud sebezáchovy, to mě vždycky vytočí! trapné! Děkuji pěkně, ale takovýto film - nechci. Hvězdičku dávám za krásnou chatu! :o) ()