poster

Eonniga ganda

 • korejština

  언니가 간다

 • anglický

  Project Makeover

 • anglický

  Go Go Sister

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2007, 112 min

Režie:

Chang-rae Kim

Scénář:

Jo-yoon Hwang
 • Shit
  ***

  U project makeover sem měl trošku problém s tim, že mi postavy ve filmu nějak nepřirostly k srdci, sice Ko So-young je opět krásná, mimochodem fakt nevim odkud se ty pěkný korejky neustále berou, ale tak nějak sem z celýho filmu neměl ten pohodovej pocit,. jakej bych asi u podobný komedie měl mít, krom toho sem se mockrát nezasmál(13.10.2008)

 • Hellboy
  ****

  Zápletka s cestováním v čase je samozřejmě naprosto nedomyšlená, ale z nějakého důvodu mi to nevadilo. Tohle není taková ta komedie, kde holka tyranizuje kluka, ani takovej ten doják, kde jeden z hlavních hrdinů umře, nebo kde je sourozenec hlavní postavy duševně zaostalý. Je to komediální drama, které ale díkybohu netlačí na city diváka a proto se na to dá bez problémů koukat.(19.2.2010)

 • Dragoni
  *****

  Zajímavá změna v jednotvárných, ale přesto krásných korejských snímcích - myšlenka vracení v čase, zde byla pojata velice výborně a my jen můžeme těžit z příběhu, kterým nás provádí láskou zklamaná So-yound a snaží se napravit a možná i vylepšit své mládí. Díky příležitosti, která se ji naskytne a to cestování v čase, jako třicetiletá se přesune do doby, kdy chodila na střední školu a snaží se sama sobě pomoci dobýt srdce svého idola, ovšem vše nejde podle plánu .... 90%(10.9.2009)

 • tombac
  ****

  Žijeme ve věku moderních technologií, takže archaickou zlatou rybku, či džina v lampě nahradil současnější nástroj na plnění přání. Proč takové lákadlo nevyužít - po zklamání v lásce se vrátit v čase a své mladší já pomocí rozličných postupů popostrčit do té správné náruče. Sice lehce fantastické, ale ideální dějové podhoubí pro typicky příjemnou korejskou romantickou komedii. Ano, i v Eonniga ganda Korejci ukázali, že jsou v tomto žánru mistry. Podle mě film nemá na nejlepší reprezentanty jihokorejského romkomu, MSG a spol., ale srdíčko spolehlivě zahřeje. Zvláště když hrdinové snímku sehrají scénku podobnou mé nejoblíbenější s Keirou ve fantastické Love Actually :-)(23.3.2007)

 • AdiegoA
  ****

  Další podstivá jihokorejská romantická komedie, velmi silná v kramflecích. Romantická i komediální linie většinou fungují dobře a melancholické zahrání na citlivou strunu mě také dokázalo dojmout. Škoda, že to celé nebylo buď kratší, nebo konzistentnější. Umíněná hlavní hrdinka je ovšem výborná a já bych ji bral všema deseti, korejský chlapy jsou holt divný :-) Výsledná sedmdesátka je hodně silná a má náběh na vyšší čísla. Uvidíme, třeba zaboduje i příště...(31.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace