Teplý letní déšť

• USA Warm Summer Rain (více)

Třicetiletá Kate je mimořádně hezkou, šarmantní a inteligentní ženou, která si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pozornosti. Jakékoli nabídky k seznámení však odmítá, protože ji čím dál více tíží vzpomínky na poslední vztah. Navíc se cítí příliš unavená, a tak již není schopna se svými nočními můrami bojovat. Jednoho večera si proto podřeže žíly, ale ani to nepomůže. S velkým zklamáním se totiž po čase probere na klinice. Rodiče i přátelé jsou zděšeni a snaží se zjistit, proč se Kate chtěla zabít. Ta však stále jen mlčí. Nakonec z nemocnice v nestřeženém okamžiku uteče, i když má na sobě pouze noční košili a kabát. Po několikahodinové jízdě autobusem se nechá vysadit uprostřed pouště. Jenže ani zde jí není dopřáno samoty. Po chvíli u ní zastaví auto, jehož řidič Guy jí nabídne pomoc. Kate odmítne, ale večer náhodou na Guye narazí v jednom baru. Příliš pozornosti mu však nevěnuje. Raději sama popíjí, ale Gayi to nedá a opět ji zkusí oslovit. A opět neúspěšně. Pro jistotu ho opilá Kate ještě srazí k zemi, aby mu dala jasně najevo, že si nepřeje být obtěžována. Jenže ráno se vedle Guye probudí, aniž by si cokoli ze včerejší noci pamatovala. Okamžitě se ho snaží vyhodit ze své postele, ale s hrůzou se dozví, že Guy se stal v noci jejím manželem. Navíc oba zjistí, že se v osamění snaží najít nový smysl života... (oficiální text distributora)

farmnf

Opravdu po americku zpracovaný psychoerotický film. Monology vyloženě pitomé, dialogy tak nějak na levačku. Vše vcelku málo uvěřitelné, Kelly nijak sexy a Larry nesympatický a velmi hloupý. Ale to jsem čekal, jsem zkušený divák těchto kravin ale stejně jako trpaslík v sudu byť dobrým plavcem, nevydržím. ()

TO

Psychicky narušená Kelly Lynch se skoro celý film válí nahá v posteli a občas i na stole. ()