Věčné léto (festivalový název)

• Tchaj-wan

Jeffrey Cheng

Leste Chen, Patrick Huang

Zvuk:

Tu Duu-Chih

Slušná psychologie postav, ale nulové tempo a polovina filmu prakticky zbytečná.(11.7.2007)

Nechápu, že má film tady tak slabé hodnocení. Pro mě to byl jeden z nejlepší filmů letošních varů. Intenzivní snímek o přátelství a lásce, které se různě mísí mezi dvěma chlapci a jednou dívkou. Herci jsou úžasní a celý film má krásnou atmosféru něčeho intenzivního, co mě naprosto pohltilo.(9.7.2007)

od filmu jsem čekala spíš to horší, ale šokovalo mě jak na mě zapůsobil. myslím si, že k snímku se pomalé tempo prostě hodilo. hodně se mi líbilo jak si kamera hrála s barvičkama a světlem. soundtrack taky dost dobře podkresloval atmosféru filmu a pěkní, šikovní herci jsou milé plus. prostě slušné psychologické drama.(9.3.2010)

• Renton

MFF KV(6.7.2007)

42nd KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2007 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled - Úplně souhlasím s molotovem, musel bych jeho komentář opsat protože to vystihl úplně přesně. Opravdu jeden z nejnádhernějších filmů z Karlových Varů a nedokážu pochopit jak mohl dostat tak nízká hodnocení. Krásný, milý, dojemný film s úžasnými hereckými výkony všech tří dětí - 3. místo - 95%(13.1.2009)