I jookil nomeui sarang

• Jižní Korea 이 죽일 놈의 사랑 (více)

Epizody(16)

Po deseti letech se Kang Bok Gu opět setkává se svým bratrem Kang Min Gooem. S bratrem, který je pro něj více než bratr. Je pro něj otcem i matkou, Bohem i Buddhou. Jenomže před ním jeho „nadbratr" spáchá sebevraždu a dostává se tím do vegetativního stavu. Proč to udělal? Kang Bok Gu se domnívá, že příčinou bylo oznámení zasnoubení jeho ex-přítelkyně, slavné herečky Cha Eun Seok. Kang Bok Gu se chce pomstít ženě, která zničila jeho bratra. Chce ji zabít. Chce ji pokořit. A proto - paradoxně - se stává jejím bodyguardem, aby jí byl co nejblíže. Jenomže nic není, jak to na první pohled vypadá. A Kang Bok Gu se zamiluje do nepřítele. (Zíza)

Recenze uživatele Sykon k tomuto seriálu (1)

I jookil nomeui sarang (2005)

Tenhle seriál na mě učinil dojem především tím, že takhle pitomé úmrtí/skoro úmrtí jsem snad ještě nikde neviděl. A tady hned dvakrát... Jinak je to snad až nevídaně ubrečený slepenec nelogického chování hlavních postav a všemožných korejských klišé. A i když se sem tam rýsovala šance na trochu pozměněný recept, nakonec se nic originálního nestalo. Ke konci vlastně tak trochu ano, ale nechce se mi věřit, že to bylo míněno vážně. I díky tomu mi trvalo asi dva roky, než jsem se odhodlal to dokoukat. Takhle udělané revenge drama holt není pro mě. ()