poster

Green Day - International Supervideos! (hudební videoklip)

Hudební

USA, 2001, 49 min

Kamera:

Ramsey Nickell
(další profese)
 • Davies182
  *****

  Ty nejlepší pecky světoznámé punk-rockové skupiny na jedné placce.(12.3.2009)

 • BillieJoe
  *****

  Tihle ztřeštěnci vás rozhodně nikdy nenechaj v klidu!Na jejich klipy se můžu dívat pořád dokola a jejich hudbu taky můžu poslouchat pořád dokola, protože tomu prostě nic nechybí! Zbožňuju "starý" Green Day, už jen proto, že si ráda zavzpomínám na jejich první garážovky a i jejich novější CD, ale pořád braný jako "ty starý hitovky" (Basket Case např.). Má to svý kouzlo. Jejich starý (ale i nový ) klipy jsou šílený, chaotický (Stuck with Me), energický, praštěný (Walking Contradiction, Nice guys finish Last), ale i uklidňující a dojemné (Good Riddance - Time of your Life). Green Day jsou pro mě tou nejlepší skupinou na světě, protože tak dobří, krásní a upřímní lidé prostě nemohou dělat špatnou hudbu :)(9.12.2010)

 • BuryGol
  ****

  Vtipný, ujetý, vážný, nechutný, nostalgický, zajímavý, umělecký, bláznivý. Takový jsou klipy dneska už legendární skupiny Green Day. Já je objevil někdy okolo milénia, coby ještě malej kluk. Tady jsou to ještě rozdováděný kluci se svejma názorama a neexistuje barva, kterou by na hlavách neměli. Dneska už jsou to postarší chlápci, co zrajou jako víno. Klipy co přišly po těhlech se mi možná líběj o trošku víc. Ale i tak to bylo fajn nostalgický hodinový zavzpomínání na léta devadesátý, kdy se tahle trojka objevila na scéně. Doufám, že na ní Billie Joe, Mike a Tré ještě dlouho zůstanou!(22.6.2009)

 • draculca
  *****

  Miluju jejich hudbu, miluju jejich klipy. Není víc co dodat.(19.8.2010)

 • kobejn
  *****

  některé videoklipy jsou povedené i po vizuální stránce - určitě zaujme kýčovitě barevný walking contradiction či podobně laděný redundant...(14.8.2010)