Huset på kampen

Komedie / Animovaný / Krátkometrážní

Norsko, 1998, 7 min

Pjotr Sapegin

Pål Gengenbach

:-) "I love you too!" Jo, jo i z menšího nedorozumění se může zrodit velká láska. Tohle se Pjotru Sapeginovi vážně povedlo.(4.5.2009)

Hezké, ale až absurdní, se zvláštním nápadem a neobvyklým vypravěčem. V tomhle případě musím dodat stejně jako uživatel Artran... Love works in mysterious ways. Jinak to ani nejde --- 75 % ---(7.8.2008)

Milé, vtipné a mírně bizarní... vcelku chutná jednohubka.(30.4.2009)

"...Some are sacrificed, so that others may live..."(4.1.2008)

Naprosto vtipný příběh a celkové provedení, které podtrhuje vypravěčův hlas.(4.7.2011)

Tak trochu spoiler... Byl jednou jeden - však to znáte - domek, v tom domku stolek, past a sklepení. V něm bydlela sličně překypělá .... Byla tak ohromná, že se zamilovala do jednoho pána, který v tom domku o hnědém klobouku chtěl osamotě žít. Romance obrovská. Krásná, byť absurdní. Krátká a ve verších. Ten, kdo ji přeložil, měl úsměvně melancholický cit pro jejich lásku. Vím, kdo to byl. O něm vám však nic nepovím.(7.5.2009)

děsivá představa :-D(2.6.2008)

Dobře jsem se bavila...a ten vypravěčův monotónní hlas, takže -pozor na fešné, inteligentní a přerostlé krysy:-)(29.7.2013)

Vtipný animovaný krátky film o tom, ako môžu existovať 2 pohľady na jednu a tú istú vec... V tomto prípade ide o zmenu pohľadu na to, ako sa nový majiteľ opusteného domu pokúša zbaviť jednej krysy. Veľmi sa mi páčil aj ten komentár, takže suma sumárum - nemám problém s plným hodnotením. ;o)(4.6.2009)

Hodně povedený krátkometrážní nápad, těžko, jen těžko najít podobně zajímavý animovaný film trvající jen 5-10 minut. 4,5/5(28.8.2014)

Svoje kouzlo to má, ale vypravěč zní jako google překladač nebo něco takového.(16.7.2013)