poster

Neznámý signál

 • USA

  The Signal

 • Nový Zéland

  The Signal

 • Velká Británie

  The Signal

 • Austrálie

  The Signal

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ****

  Maya opúšťa v neskorých nočných hodinách byt svojho milenca a vracia sa domov k svojmu manželovi. V hlave sa pohráva s myšlienkou opustiť ho. Príchodom domov sa však všetko mení. Partia spoločných priateľov sa spolu s jej manželom snaží pozerať baseball. Signál sa však náhle preruší. Televízne prijímače, rádia, či dokonca telefóny vysielajú nevysvetliteľný šum či obraz. Mestom sa začína šíriť neznámy signál, ktorý z ľudí robí vraždiace monštrá. Svet začína ovládať chaos, násilie, anarchia. Horor určený pre fanúšikov popleteného deja, so štipkou zvrátenosti, obohatený vtipnou pasážou, ktorá tento film osviežila. Lepší priemer.(26.12.2012)

 • JAn
  *****

  Do you have the crazy? Americká odpověď na 28 Days Later. Cynický komentář na potenciální nebezpečí moderních komunikací snímaný ze tří různých pohledů, každý z pera jiného scénáristy/režiséra, které tvoří nadmíru bizarní slepenec plný agrese, běsů a šílenství, černého humoru a absence jakýchkoliv pravidel. Svěží, nepředvídatelný a v rámci mezí originální. Ať žijí ti druzí. Jeden z nejlepších horrorů posledních let.(3.5.2008)

 • Cedr
  ***

  Naprosto dokonalá první třetina, se skvělou atmosférou a stylem nasadí laťku tak vysoko, že druhá třetina působí neskutečně nudně a otravně. Místy potěší nečekaný černý humor a hrátky s časovou kontinuitou příběhu... to bohužel nestačí a film začne neskutečně nudit. Tento pocit s občasnými pozitivním výkyvy trvá i během závěrečné třetiny a film se staví zpět na nohy až v samém závěru, který je celkem uspokojivý. Škoda. Vypadalo to velmi slibně. Každopádně jde o celkem originální počin... bohužel s nevyužitým potenciálem.(22.5.2008)

 • jenik71
  *

  A tohle mělo znamenat co ? Něco tak stupidního se může zrodit jen v psychicky narušeném mozku. Snažil jsem se to nějak pochopit, ale bohužel - nemám vůbec tušení, co tímhle mělo být vlastně řečeno. Opravdu na téhle totální slátanině museli pracovat rovnou 3 režiséři ? Vždyť to vypadá jako nepovedený film zfetovaného studenta FAMU !(4.10.2010)

 • dezorz
  ***

  Uz zaciatok filmu dava nenapadny signal. Brutalna psycho gore horror scena, ktora sa obvykle v gore horroroch objavuje ako finish. Co s takymto brutalnym zaciatkom? O aky film pojde? Spravna otazka - pochopili ste signal, ktory film vysiela. Medzizanrovy medzikus za malo penazi s pekvapivo zaujimavym a v zasmrdnutych zombie filmoch cerstvym napadom. Ach romero, romero, preco si romero. Preco uz nie si mlady, neznamy, ako tito 3 adepti indie filmu?(22.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace