Little City

Scénografie:

Don De Fina

Kostýmy:

Danielle King

Vtipná a duchaplná konverzačka. 1) Kdybych jím už nebyl, určitě by sledování podobných filmů ze mě homosexuála udělalo. Příslušnice něžného pohlaví jsou zde vyobrazeny jako hloupé husy. Těhotná hnědovláska Nina se chová jako kráva, lesbická Anna je stále na lovu, zatímco Kate se nemůže rozhodnout, jestli je na chlapy nebo na ženské. Jo a ještě je tu Rebecca. 2) Muže reprezentuje 35letý velmi pěkný Jon Bon Jovi (holkař Kevin), 26letý rovněž pěkný Josh Charles (taxikář a malíř Adam) a konečně snad i 38letý scénárista a režisér Roberto Benabib, který si to všechno vymyslel. 3) Kdo si chce prohloubit znalosti Spojených států, tomu jistě pomůže následující rozhovor: Adam: People who are tragically ambitious and smart go to New York and people who are just tragically smart come here (rozuměj: San Francisco). Rebecca: Oh. Well what about people who are just tragically ambitious? Adam: They go to LA.(6.1.2015)