poster

Město ve slepé uličce

 • anglický

  Dead End City

Akční

USA, 1988

Režie:

Peter Yuval

Scénář:

Peter Yuval

Producenti:

David Winters, Peter Yuval

Kostýmy:

Jill Conners
(další profese)
 • choze
  **

  Průměrné akční béčko v režii producenta několika priorovek, natočené ve stejném roce jako kultovní SMRTELNÁ KOŘIST u stejné produkční společnosti Action International Pictures. Do kvalit podobného ÚTOKU NA 13. OKRSEK to má daleko, je to tak na úrovni lepší priorovky, přičemž akce je nezajímavá a dějové zvraty dlouho dopředu předvídatelné, ale má to dobrou industriální výpravu a sexy představitelku namyšlené reportérky. A nesmím zapomenout na Roberta Z´Dara coby vůdce motorizovaného gangu Krysy. "VYPADÁ TO, ŽE TENTOKRÁT NÁMOŘNÍCI PONECHALI LOĎ KRYSÁM."(26.5.2007)

 • movie
  **

  30% Zběsilé body count béčko o "městu", které terorizuje banda divokých motorkářů pod vedením Roberta "mám největší obličej na světě" Z'Dara (MANIAC COP). Jediný kdo je ochotný se gangu postavit čelem je majitel místní továrny na cosi, který se dá do litého boje proti motorkářům za asistence slepce (https://www.instagram.com/p/BMU4zP6AMvQ/?taken-by=lilek666) a několika střelců amatérů. Jedna nesmyslná akce se tu vrší na druhou, stejně jako množství těl, naštěstí to uteče jako voda a divák se ve stavu absurd 420 wtf může odvalit do postele.(7.11.2016)

 • McLushi
  ***

  ''DOBRÁ, JESTLI CHCETE, ZŮSTAŇTE S NÁMA.'' ''ZŮSTAT TADY?TOHLE MÍSTO SE HEMŽÍ GANGSTERAMA. PROMIŇTE ŽE TO ŘÍKÁM, ALE MÁTE ASI TAK STEJNOU NADĚJI JAKO SNĚHOVÁ VLOČKA V PEKLE ! ''(20.7.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace