Hráčská vášeň přináší příběhy devíti různých vzájemně se neznajících lidí, kterým zničila život. Carolyn Carver (Kim Basinger) je spisovatelkou s hráčskou vášní, která ničí její manželství a rodinu. Dále je tu univerzitní basketbalová hvězda, který riskuje, aby bratrovi Clydovi (Forest Whitaker) oplatil jeho péči a pomohl mu. Bezvýznamný bookmaker se pokouší si naklonit lásku svého života, Veronicu (Carla Gugino) a sadistický kriminálník Victor (Tim Roth) se snaží ovládnout celý svět. Detektiv Brunner (Kelsey Grammer) pátrá po příčinách záhadné smrti. Vše kulminuje až do bodu, kdy jejich životy budou buď ztraceny nebo napraveny? (oficiální text distributora)

andy60

Film mě nemohl nechat klidným, už z principu, že jsem na tom byl stejně jako Kim Basinger. Bylo období, kdy automaty zcela ovládly můj život a já hrál a hrál a prohrával a prohrával. Velmi dobře znám ten pocit, kdy prohrajete téměř vše, jste psychicky na samém dně a křičíte do světa, že už nikdy víc. Pak vám nějaká dobrá duše půjčí pár stovek a najednou sedíte opět v herně s vědomím, že tenhle blikající parchant vám dluží pořádnou sumu prachů a že je načase, aby vám je začal postupně vracet. Nezačne, a kolotoč se mění ve spirálu, která vás zcela pohltí. ()

Fuego

Jedna * za Kim Basinger (Carolyn Carver), druhá za Tima Rotha (Victor), třetí za Dannyho DeVita (Walter - Abraham), čtvrtá za Foresta Whitakera (Clyde Snow) a pátá za Raye Liottu (Tom Carver). Pomyslná šestá za příběh. Líbilo se mi to :- ). ()

PORTER44

Taková zvučná herecká jména a film, prostě nuda,začátek vypadal slibně když tam plavala mrtvola ale omyl pak se tam už prd dělo,K.Basinger hraje automaty,D DeVito je jaký si přiblblý kouzelník a F.Whitaker ten zase sází na zápasy v basketu pro mě osobně nuda. ()