Před třiceti lety viděl Ray Reiter na vlastní oči, jak jeho rodiče na moři brutálně zabil podivný tvor podobný chobotnici. Nyní se Ray s odhodláním vykonat pomstu připojí k archeoložce Nicole, aby podnikli nebezpečnou expedici na širém moři za legendárním řeckým opálem, který prý hlídá táž bestie, která zabila jeho rodinu. Zatímco se ocitají tváří v tvář vražednému krakenovi, musí bojovat s nelítostným zločineckým bossem, který se v honbě za vytouženým pokladem před ničím nezastaví. (Filmbox)

djbarrel

Jelikož mám filmy s vodními obludami rád tak byli Vražedné vody skoro povinnost. Bohužel se nejedná o horor, ale něco jako dobrodržně akční film. Nechybí sice ani sexy profesorka, klaďas s nevyřízenými účty, ani kvalitní záporák a i obluda se dostavila, ale u filmu jsem se dost nudil a atmosféra nulová. Rozhodoval jsem mezi 1 a 2 hvězdami, ale dávám dvě protože mám pro tyhle filmy slabost. 35 % ()

brasek odpad!

Hodnotím ako odpad, kedže kvôli nezmysleným dialógom sa tento snímok nedá pozerať. Priemerný a miestami až slaboduchý dej nie je prekážkou, trikové scény nie sú najhoršie... ale počúvať rozhovory postáv je des. ()

Nemesis odpad!

Neskutočne stupídne, počnúc dialógmi a (ne)logikou, končiac hnusne spracovanou sépiou. A ten "happy end" keď som bol sklamaný, že vôbec niekto prežil, to len zaklincoval. Vie mi niekto rozumne zdôvodniť prečo sa na konci potopila tá rybárska loď? Teda ak sa to dá. ()