Experiment: Zombie

• USA Automaton Transfusion

Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie. (Ignus.cz)

uprchlice odpad!

UPOZORŇUJI, ŽE TENTO TEXT NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI A MLADISTVÉ! "Experiment zombie" je odporná na sra*ky postavená pí*ovská demence plná nadržených a stojících čů*áků,  kteří už nevědí do jaký ku*dy je strčit. Do toho zombie kre*éni,  kterým se čů*áci už nikdy nepostaví. Krev vypadala jako rozbřezlá mr*ka jako kdyby je ty zombie buzíci chtěli lí*at a použít je jako gel na hon*ní svých ko*otů. Děj tam nebyl žádný. Bez hereckých výkonů jako kdyby se tam jenom šuk*alo a ho*ilo. Režisér si asi při natáčení vyh*nil mozek a srč*l si ho do ř*tě,  protože právě tak film vyzníval. Neměl ale jenom režiséra s ho*nama v mozku, ale také scénáristu,  co se vymr*koval na svojí práci. "Experiment zombie" je film bez duše,  bez energie, bez života.  Jako kdyby vůbec neexistoval... ()

zeromen

Nejhorší film o zombiích. Studentský amatérský film. Děsná kamera, dabing hrůza, děj na nic a herci, jestli se vůbec dá říkat herci. Lepší je už VHS co se týče kvality. První film za mnoho let co jsem přeskákal po kapitolách. Jedna hvězda za snahu :-) ()

Little_Sawy

Zbožňujú filmy se zombie tematikou, kde lítají střevíčka z těl, ledviny a jiné vnitřnosti, ale tohle byl totální vrchol absurdného nefungujícího filmu. Kde si zatraceně umí zombík otevřít dveřě? No, přesně. NIKDE. Tedy aspoň v zombie filmu, tady to je sakra vše nenormální. ()

sun.eagle odpad!

Film o zombíkách takže od něho neočekáváme nějakou logiku at už herců nebo samotného děje. Nečekáme oscarové herecké výkony, a ani scénář nebo příběh který vás nutí přemýšlet. Ale aspon něco, aspon špetka z výše popsaného by tam být měla. Tenhle film to je čistá amatéřina která je špatná ve všech ohledech. Vlastně musím říct že je to jeden z nejhorších filmů které jsem za svuj život viděl. ()

Hugboy

Tohle se opovedlo. Skvělá zábava, spousta krve a vnitřností, mraky hladových a rychlých zombíků. Takhle si představuju zombie film jednadvacátého století. Žádný okolky a rovnou na věc. Příběh ? Kdo se pozorně koukal, tak ví, že tam je a dá se předpokládat, že v druhém díle přijde nějaké rozuzlení.. Těším se na něj, jako malý dítě na novou hračku. Snad to nikdo nepřežije :-D Kdo má rád zombie filmy, ten by zklamaný být neměl.. ()

czKarlos

Mám rád filmy od Uwe Bolla, a ale teď budu mluvit jako njejich nepříznivec: Uwe Boll je poražen! Zkombinujete House of the Dead I+II, HiTech Frankensteina a Far Crye, dejte to zrežírovat feťákovi, scénář napsat opici co umí Ctrl+ c Ctrl+v natočte polovinu domácí kamerou, druhou normální kamerou (nezapomeňte dát mikrofon do záběru!), donuťte herce ječet brečet křičet Nééé (ikdyž už jim zombie vyrvali plíce a srdce) přidejte hodně kečupu, zamíchejte, sestřihejte, nještě místo tý opice napište nelogickej závěr, slubujte pokračování a máte 1:15 nudy, krve a zombie... A to to podle začátku vypadalo dobře .... ()

noobex

Musím se přidat k většině lidí, která si myslí, že tento film je velesračka. Kamera, hrůza. Herci, hrůza. Triky, hrůza. Bylo to takové zmatené a celkově mi to přišlo jako píčovina. :) Musel jsem se hodně přemoct abych ten film dokoukal. Měl jsem poslechnout rady ostatních uživatelů CSFD a nekoukat na to :D. Přidávám se k nim a radím vám, nekoukat ! ()

Keledaia odpad!

Absolutní souhlas s -666teen-; napadá mě spousta slov k tomuto "filmu", nicméně nejde o slova, která běžně publikuji. Alespoň tedy jedním: blbost! ()

pyzma84

Kameraman má parkinsona, to už im do rozpočtu nevošla trojnožka na kameru? Strihač by mal menej fúkať, ten mikrofón v zábere nemal chybu, keby to bola komédia. Režisér má obrovské ego, cez ktoré nevidí a zmysel pre humor s tým koncom, neviem kto by mal chuť vidieť ešte viac.. Po tomto rozmýšľam, že natočím nejaký horor, ale budem macher, ja tú blbosť natiahnem na hoďku a pol a titulky z toho budú krásnych 15 minút. ()

pido73

Krvavých scén tých tam bolo požehnane ešte aj hlavné postavy celkom ušli ale to je asi tak všetko čo vidím na tomto filme pozitívne. Normálne by som dal 2 hviezdy ale jednu pridám za tie scény a zombíkov , no a na začiatku som sa aj slušne zlakol. ()

TylerD.

Děj (ano, banální) se mi líbil, vysvětlení přišlo vhod, oceňuji to víc než když tvůrce hraje, že je konec děsně cool otevřenej, vysvětlete si to jak chcete, přitom prostě jen nic nevymyslel nebo neměl koule na to vysvětlit to jako tady alespoň něčím, co je stokrát ohraný. Konec je ve stylu pokračování příště... no když myslíte :D Je rok 2022 a žádný nevidím. Proč teda tak nízké hodnocení? Protože technicky nefungovalo snad nic. Nejvíc bila do uší hudba, amatérsky zvolená, vložená i sestříhaná. Druhé nejhorší místo je asi logika scén a dialogů, ani se mi nechce dávat příklady. Zůstával nad tím rozum stát. Vyloženě nelogické scény, které tam nechali. No stress. Mimochodem moc nechápu jak zdejší největší odborníci na horory můžou dát 4 hvězdy. To, že ten film je technicky špatně není názor ale zjevný fakt. Přece když dám 4 hvězdy, tak tím říkám, že je tohle lepší, než všechny filmy, kterým jsem dal 3. ()