Experiment: Zombie

• USA Automaton Transfusion

Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie. (Ignus.cz)

Morholt odpad!

Vemte pár litrů kečupu, něco mletýho masa a stříkejte to a házejte po důchodcích sprintujících do Tesca kvůli předvánočním slevám. Kameru pak dejte alkoholikovi, klepajícímu se po dvodenním absťáku. Ach jo. ()

Expendable

Bohužel jsem špatně přečet komentář T2 a myslel jsem, že film má rozpočet 50 mega. No to bych se pěkně divil, co udělali s těma penězma, za 50 000 se není čemu divit. Film jinak dopadnout nemohl, je to ryzí práce amatérů, špatných herců, kamer a efektů, příběh tu hledat nemá ani smysl. Sranda je, že v těchto filmech se velmi snadno trhají končetiny a zombí jsou nenamaskovaní lidé akorát v hadrech obarvených červenou barvou. Dokoukal jsem to jenom ze zvědavosti a asi už nikdy nesáhnu po žádném zombí filmu, který má pod 50%. Takových rádoby zombí filmů jsem už viděl mnoho a tento je jeden z nejhorších. ()

liquido26

Na první pohled hodně nízkorozpočtový amatérský zombie horor, který má ve scénáři děr jak v ementálu, ale docela jsem se u toho bavil. ()

corpsy

Moc tupý snímok. Ak má tvorca v rukách spodok scenáristického dna, mal by sa aspoň zamýšľať nad tým, že ho zlepší nejako štýlovo. Ale kde niet rady, tam niet pomoci. ()

Astaroth12

Jojojoj, toto bola, ale velka kravinka. Herci, či neherci, kamera tazko roztrasená, gore lacne ako i celý film. Venujem sa zombie filmom a tento nieje ničím výnimočný, len kopíruje staré známe osvedčene metódy, keby do toho dal aspoň kúsok originality(seba), idem kvôli tomu na 3*, ale nedal, takže len za 2*. ()

mysiak

Ohliadnúc od kamery, ktorá ma neskutočne srala..je toto totálne tupý zombie film, v ktorej hlavnou úlohou hercou bolo hovoriť "drsné" hlášky alebo revať ostošesť, čo sa podarilo boli zombie, ale to nie je nič prekvapujúce v dnešnej dobe, a hlavne bolo ich dosť na takýto nezávislý film..ale čo fakt zarazilo bol totálne wtf koniec..niekto si bol asi istý úspechom..škoda že na dvojku sa čaká 4 roky..asi to úspech nebol ()

raimi odpad!

Zombie filmy jsou jedním z mých nejoblíbenějších žánrů. Bohužel jej docela často przní hovada jako Steven C. Miller. Už párkrát jsem se TOHLE DÍLO pokoušel nakoukat, ale vždycky mně ruply nervy a típl jsem to. Třikrát fuj!!! (Koukám, že "pan režisér" už dělá na dvojce. No nazdar.) ()

Dexter1

Steven C. Miller sa rozhodol ignorovať všetky zákonitosti filmu ako napríklad strihová skladba, normálny záber, či nejaký normálny prechod medzi dňom a nocou a taktiež sa rozhodol požívať nezmyselné objavovanie a následné zmiznutie celej zombie hordy. Celé to pôsobí amatérskym dojmom a vyzerá to skôr akoby pre tínedžrov, keďže stredoškoláci sú nositeľmi "deja". Nedokončenosť celého filmu a všadeprítomná krvavosť ma našťastie celkom potešili. Myslím, že 3* sú síce nadhodnotením, ale tak prečo aj nie. ()

cariada

Další zombi horor, který sice nepřináší nic nového a převratného, ale zase neurazí a jde tam se pokochat gore pochutinama. Zombi jsou sice hodně rychlý a chytrý, a mají velkou sílu, ale proč né, vše je nám v závěru vysvětleno. Děj to nemá v podstatě žádný, zombi se objeví všude možně a řádí, školáci jedou na mejdan a na konzert a všude je napadají. Děj není podstaný, ale krve si tam užijete dostatek. Stopáž je poměrně krátká. Co bych vytknul je někdy příliš rozmazaná a těkavá kamera, ale to byl záměr tvůrců. ()

Mefistofelle

Tak tohle se moc nepovedlo. Kamera byla rozklepaná víc než nutno, herci afektovaní, děj bez spádu a fůra klišé k tomu. Dávám jedinou hvězdičku za občas docela nápadité brutalitky. Jeden z nejhorších zombie filmů, co jsem kdy viděla. ()

-Bomba-

Amatérský pokus o zombie film nedopadl moc dobře, neherci přehrávájí a prakticky celý film běhají od místa k místu. Postavy nejsou nijak sympatické a roztřesená kamera dělá efekt ještě větší amatérštiny. Otevřený konec a slabá stopáž vše jenom podtrhují. ()

Fallen_One

Céčkové herectví, nelogičnost táhnoucí se celým filmem (žádná auta na silnicích, města nezakreslená na mapě USA, nepochopitelné chování hlavních "hrdinů"), zombie co jednou někde jsou, pak po otevření dveří tam zase nejsou (a hrdinové se podle toho i chovají jakoby to věděli), přílišná snaha šokovat nereálnou brutalitou, závěrečné debilní vysvětlení o co jde a naznačení druhého dílu...z toho si fakt autoři musejí dělat prdel. Roztřesená kamera, šílenej střih a scénář jak od prcka ze školky budí dojem, že tenhle "horor" mají na svědomí amatéři hulící travku. Bod za jednu pěknou slečnu, která se ve filmu mihnula na začátku a všehovšudy byla v záběru jednu vteřinu. Ale teda ta byla... ()

ecceHOMMO

....Nóóó..tvorcovia filmu si veru servítku pred seba nedávali...aspoň čo sa týka brutality .....škoda len že je to asi jediný prínos a plus filmu, pretože kamera a strih budili dojem, že človek ktorý to mal na starosti sa to len učí robiť.....a hudba od ktorej v takýchto snímkoch očakávam že bude zhusťovať atmosféru mi až príliš často prišla ako rušivý element ( t.j. hudba bola veľakrát zle zvolená )........ale aj napriek tomu dve ** dávam....ikeď ....jeden krát mi to vidieť bohato stačilo..... ()

zdenny

Když si na takovou srandu sežene prachy, tak ať si točí co chce. Ale musí počítat s tím, že v dalším svém filmu bude hrát už jen on sám. Neboť chápu modelky, které se díky souloži s obstarožním vydavatelem dostanou na mola a stránky časáků, nevěřím ale, že by si někdo myslel, že se dostane do normálního filmu díky účinkování v tomhle. PS: Celé výše uvedené jsem psal před týdnem. Po této době, kdy jsem nad filmem opravdu vážně uvažoval, dávám jednu hvězdu za netypický přístup a dá se říct originalitu. ()