Experiment: Zombie

• USA Automaton Transfusion

Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie. (Ignus.cz)

Rathalos

Prekvapeny som z tak nizkeho hodnotenia,ako fanusik hororu som sa vyborne bavil od zaciatku az do konca,stale sa nieco dialo,bolo to krvave a brutalne,jedine co ma obcas stvalo bola kamera,ale aj tak super zombie masaker...:-) ()

Johny M.

Tak tohle byl vážně eXperiment :-/ Amatérská, ikdyž příjemně brutální podívaná. Díky mojí zálibě v zombie-hororech: 1*. Jen mam trochu strach z toho avízovaného "pokračování příště"; snad si Steven za případný vydělaný peníze z jedničky pořídí lepší kameru a naučí se s ní trochu zacházet... ()

Mitopus

Dobré gore efekty, ale zbytek nestojí za nic. A pokud si myslíte, že absence příběhu nebude u zombie hororu příliš vadit, tak opak je pravdou. ()

sarfian

Zasa tie moje oblúbené mŕtvolky, ale trochu chaotické a amatérske. Nie je to úplne zlé, ale myslím že natočiť dobrý zombie film neni až tak náročné, stačí jednoduchý príbeh a trochu tých mŕtvych s lepšími maskami a je to. VIDENÉ 1x ()

Tormentor665

Tohle je vskutku hrozný shit, když pominu kameru, tak nejvíc mi tekly nervy z toho, jak se tam skoro každou scénu střídala noc a den:-) S dějem si taky nikdo moc hlavu neláme. Jednu hvězdu dávám za gore efekty, včetně toho antropofágovského, znalci vědí. ()

habertek

Kamera hrozná...usínal sem u toho a některý scény sou vcelku až vtipný...třeba když matka žere syna a ten pořád řve: ,,Mami! To sem já!!!"...A podle DVD obalu se ROZHODNĚ neřiďte! Filmu vůbec neodpovídá!!!! ()

Pitryx

Plus za pár masek, plus za pár efektíků a plus za pár gore. Mínus za kameru, která měla občas tendenci si hrát na blervič. Mínus za špatné herce a velké mínus za konec. Nebo to má pokračování??? ()

ShotgunED

Pro milovníky Gore naprosto jistě "kultovka", neb takové krvavé orgie jsem již dlouho neviděl. Já jsem ten poslední, kdo by měl něco proti násilí, ale pobíhání z bodu A do bodu B,kvůli hledání bodu C absolutně bez nějakého důvodu, kromě dloubání mozků je nuda a proto nejsem nijak nadšen. A nesouhlasím s LIVINGDEAD, že zombie je vždy bez příběhu a je to jenom o mase. Stačí shlédnout jakýkoli kousek zakladatele zombie žánru George A. Romera, jehož pohled na věc je chování lidí v mezních situacích a ne jenom pouhé přežití. ()

Virusman666

Skvělej horůrek, jó zombíky můžu, přidal jsem 2 * kvůli podhodnocení některými "znalci"... A k těm, co tomuto filmu napasovali hodnocení odpad!: zamyslete se nad sebou i nad tím, že když dáte takovému hororu nejhorší možnou známku, kam by jste chtěli potom narvat např. Tisíc a jednu noc, Esmeraldu, Ordinaci v růžové zahradě, Ulici, nebo třeba Česko-Slovenskou Superstar? Nebo vám to přijde jako spravedlivé, že jste to všechno hodili do stejného "koše"? Jste lidi normální? ()

bobin odpad!

Námět by ještě ušel. Jako fanda hororů jsem to půl hodiny vydržel. Ale pak ta šílená kamera a stupidita v ději mě totálně odradila. Je to odpornost jak v ději, který vlastně žádný není , ale hlavně v trhavé kameře a debilních záběrech dolních končetin . Naprosto primitivní hovadina. Ti, kteří zde dávají **** jsou buď oslové, úchylové , nebo provokatéři. ()

VonHayek

Tolik ufňukaných nebo hystericky křičících, nelogicky jednajících i hovořících, herecky nepřesvědčivých postav jsem už dlóóóuho neviděl. K tomu ještě musím přidat úděsnou rádoby akčně-amatérskou kameru, nic moc zvuk(sledováno s audio stopou AC3 640 Kbps) a scénář pravděpodobně napsaný na ubrousku z nonstopu... ()

ZeeZee

Ak chcete vidieť príšerný film ,resp. ako sa film robiť NEmá toto je správna voľba. Kamera bola mimoriadne otrasná rovnako ako dej a herecké výkony. Ale naozaj nemôžem dať odpad, lebo som sa výborne nasmiala. ()

morbido

Tá kamera je na popravu.Inak solídna zombie vec žiadne sračky okolo proste klasika armáda to posrala a nikto nám nepomôže.celkom sa teším čo ponúkne pokračovanie. ()

Agent24 odpad!

Experiment blitka!!! Film byl natočen za 9 dní a divák zemře za 80 minut. Strašná kokotina. Ta trhavá kamera je zrůdárna. ()