Příběh začíná šílenou honičkou kdesi v temných lesích. Dvěma pronásledovaným párům se podaří uniknout do nedalekého domu, kde se, jak doufají, ukryjí před šíleným psychopatem, který je jim v patách. Až příliš pozdě si pak uvědomí, že dům sám je jedna velká past, do které sami vkročili. Noc plná teroru nedá nikomu z nich vydechnout. Vlastně, někomu možná ano... (Davies182)

Tipko

Zaujímavý a poučný film na motív biblického citátu: "A svetlo vo tmách svieti, a tmy ho neprijali."(Jn 1, 5). Tým Svetlom je Ježiš Kristus, Vykupiteľ sveta a tou tmou je diabol a hriech. Dobrou správou však je, že svetlo zvíťazilo nad tmou! Film núti diváka zamyslieť sa nad tým, komu človek slúži, či tme, alebo svetlu. Odporúčam a dávam 5 hviezdičiek. ()

Jamajdzan

Housu nelze upřít pokus o to sdělit divákovi něco více než je u novodobých hororů zvykem, bohužel než se k tomuto závěru dostaneme musíme si protrpět pořádnou kupu dávno omrzelých horových klišé, nevkusnou scénovou přeplácanost a vyloženě strašné herecké výkony v čele s Leslie Easterbrookovou, které nám brání v tom abysme se se mohli s hrdiny sžít a cítit s nimi což je u hororu tohoto tipu nutnost. Záchranit to nemohl ani solidně zahraný ďábelský policista v podání Michaela Madsena... Film nás určitě nevyděsí, pravděpodobně ničím nepřekvapí, možná dokonce ani nepobaví, ale přesto nás nakonec může zaujmout svoji dějovou hloubkou. ()

Pauliee

Jedna veľká hovadina bez hlavy a päty. Vedel som, podľa hodnotení, že to bude sračka lebo traileru sa veriť nedá, ale myslel som si, že aspoň kvôli Madsenovi to bude aspoň trochu dobré, ale pravda je taká, že je to otrasné. Ani raz som nezľakol a pokus vytvoriť dobrú atmosféru sa Hensonovi tiež nepodarilo. ()

david666

Další z ranku zbytečných duchařin, kde se tvůrci snaží svou bezmocnost maskovat různými (většinou nepochopitelnými) dějovými veletoči. Při titulcích jsem už absolutně nevěděl o co šlo. ()

Ocampa

Mladý pár, známá zpěvačka a scénárista mají namířeno do manželské poradny, protože trpí pocitem viny nad ztrátou dcery. Po cestě zabloudí a na radu policisty se vydají zkratkou, havarují a dojdou k domu, vůbec netušíc jak moc je zlý... ()

marikuela

Tak když se strhnou dva body za psycho záběry v tomto filmu (které mi tam nesedí- Mohla to být jen mlátička způsobu texaského masakru a bavil bych se mnohem víc)a bod za lež která nám je podána v samotném názvu filmu(house-fabrika xD - celé dílo se v domě odehrává asi 20min. jinak je to celé pod domem, což je velká škoda vzhledem k tomu že v domě byla nejlepší atmosféra. Ale pod domem mi to připadne jak bludiště, které ke všemu vypadá jak jedna z obrovských fabrik, nebo továren do kterých je vložena kanalizace) a přidáme půl bodu za konec. Tak hodnocení odpovídá i procentám ;) ()

morbido

Eeeeeeeeeeh...Tady to nekdo posral.Za prvé obsah filmu nesedí což by nejak zvlášt nevadilo lebo príbeh nezačíná honičkú ale klasickým nudnym: stratil sas,dávaj pozor málem sme havarovali.a nakonec ich nekdo pošle skratkú do prdele a stratá signál na mobily.bleeeek.Proste klišoidná blbost bez jediného originálného nápadu.Potom sa to celkem rozjede a film má celkem atmosféru nacož začne byt zdlúhavý a nudný.No a tym koncem to naprosto zabili.Vzpínal sem ruky k nebu a ptal sa sam seba na jakú to p p p p p...ičovinu sem sa to zas dal.Poslednych 15 minut sem iba hledel na čas kedy že to proboha skončí a proč to ukončili tak dementne predvídatelne,Des.Škoda Michaela Madsena ten už je dávno za zenitem a aj ked sem film zehnal hlavne kvúli nemu nezachranuje ho skúr ho tahá dole lebo jeho charakter byl bez známky chaizmatu a aj tych par minut co je na plátne akurát tak vytáčá. ()

rotas

101minut??? já měl asi hodně osekanou verzi, která trvala snesitelných asi 85min. a nebo kde udělali soudruzi chybu ()

Figuto

Takový klasický horůrek na odpoledne s divným domem. Zapomenutelná béčkovina, ale zamiloval jsem se do herečky Julie Ann Emery, která tu ani nemá profil! ()

Dalajlada

Čekal jsem klasiku, ale dostal jsem něco jiného. Chvílemi jsem propadal beznaději a přemýšlel, jestli se nejedná o totální slátaninu, ale závěr byl všeříkající. Atmosféra je sice slabá, ale film je koukatelný a pointa je dobrá. ()