poster

Dlouho hledaný syn (TV film)

 • Česko

  Ztraceni na moři

 • USA

  Long Lost Son

 • Slovensko

  Dávno stratený syn

Drama / Mysteriózní

USA / Německo, 2006, 84 min

Kamera:

Robert Morris

Producenti:

Rachel Winter

Střih:

John Blizek
(další profese)
 • mysiak
  *

  Och aké predvídateľné, nezachráni to ani nie moc pekná Gabrielle Anwar ktorá je takmer celý film bez podprsenky...trápna krimi romanca, ktorá je prehliadná ako jedna časť telenovely...(31.8.2009)

 • Tuax
  **

  Takový klasický televizní film se svými obvyklými mínusy a nízkou náročností, která silně shazuje kvalitu o které se u většiny televizních věcí nedá moc mluvit. Prostředí je takové okoukané, mnohokrát využité a jistý punc atraktivity v sobě i tak nese. Hlavní herečka a tedy jeji postava na mě ve finále působila spíše jako mrcha, než že bych k ní získal sympatie, což se asi minulo efektem. Postavy jednají dost nesmyslně. Příběh je příliš předvídatelný,ničím nepřekvapí a není ani příliš zábavný a o dramatu taky moc mluvit nejde...(18.6.2011)

 • Smok
  *

  Absolútne prvoplánové citové dojenie diváka na základe únosu syna otcom a trpiacej hľadajúcej matky je vhodné tak akurát do telenovely a na mňa absolútne nefungovalo. Prirátajme ku tomu zovšadiaľ kričiacu lacnú "deutschlandsproduktion" na úrovni 132. dielu Komisára Rexa, plno nelogickostí a slabučkých hereckých výkonov, tak ani moc neviem za čo dávam hviezdicu...(7.7.2010)

 • SOLOM.
  **

  Matka hledající ztraceného syna o jak dojemné…Nebudu se dále posmívat tomuhle provařenému tématu, protože filmu jako celku se musí smát snad každý. Nelogický scénář je do očí bijící a to nemusíte být ani moc zdatným pozorovatelem. Chtěl bych vidět, jakby putování zdrcené ženy mohlo jít jako po másle atd. Tvůrci se snažili trochu obměkčit srdce diváků a divaček dojemným příběhem, ale na mne moc velký dojem neudělali. Děj samotný za moc nestojí, ale musím pochválit výběr nádherného prostředí. Právě tímto si mě alespoň trošičku získali na svou stranu, stejně jako výběrem pohledné herečky, která byla místy k sežrání. Konec byl opravdu stupidní, jak už v podobných filmech bývá zvykem.(5.11.2011)

 • Pilda17
  **

  Hodně nevyužitý film a od začátku předvídatelný.. Jediný plus ve filmu je pěkná Gabrielle Anwar..(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace